Menu

Bestseller je zpět:

Bestseller je zpět:
Bestseller je zpět:
iPADY už od 1.390 Kč!
Právě teď skladem - tablety druhé, třetí a čtvrté generace iPad mají neoddiskutovatelnou kvalitu, super výkon a u nás navíc ještě parádní předvánoční slevy až 85 % - takže o letošních Vánocích pořídíte vysněný iPAD už od neuvěřitelných 1.390 Kč!

Tablet iPAD je ztělesněním nejmodernějších technologií a jejich sjednocení do dokonale fungujícího celku. Jakmile ho uchopíte do ruky, zjistíte, proč ho uživatelé milují a nedají na něj dopustit. Listování fotkami a čtení knihy nikdy nebylo tak zábavné a intuitivní. A co takhle zahrát si oblíbenou písničku na piano? Žádný problém, umím vše – jsem totiž iPad! Nyní vylepšený o zkušenosti získané uživateli předcházejících dvou generací. Displej, kamera, bezdrátové připojení – vše bylo optimalizováno tak, aby byl iPad opět tím nejlepším tabletem, jaký si dokážete představit.

Kromě displeje SMART HODINEK ovládaného pouhým dotykem a jednoduchým nabíjením přímo v USB portu počítače oceníte mnoho dalších funkcí jako je upozornění na příchozí hovor, textovou zprávu nebo informace ze sociálních sítí jako je Facebook, Twitter, WhatsApp apod.!