Menu

AM-CH-davckovac

Automatický dávkovač na dezinfekci a mýdlo Eleglide Jjps-53, bílá

Eleglide

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

1 Položka

690 Kč

-30%

990 Kč

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

Přidat na seznam přání

Nakupte ještě za 3 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Automatický dávkovač na dezinfekci a mýdlo Eleglide Jjps-53, bílá

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Položte ruku pod infračervený senzor (cca 5 cm). Dávkovač mýdla vydává dezinfekční prostředek nebo mýdlo na ruce za 0,2 sekundy. Pro zjednodušení nastavení jednoduše stiskněte (a +). Používejte pouze tekuté dezinfekční prostředky na ruce. Vybaveno kapacitou 500 ml není nutné často přidávat žádný dezinfekční prostředek. Má IPX4 což znamená, že je vodotěsný, nemusíte si dělat starosti s poškozením v mokré koupelně. Bezkontaktní dávkovač mýdla je vhodnější pro hygienu a bezpečnost. 

Technické specifikace:

  • Výrobce: Eleglide
  • Barva: bílá
  • Rozměry balíčku: 20 x 19 x 11.9 cm
  • Hmotnost položky: 550 g
Záruka 12 měsíců

7 produktů v kategorii: