Menu

BS14-GT-08-kov

Chytré hodinky Smart Watch GT08 3G s kovovým páskem - zlatá

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

1 Položka

490 Kč

-62%

1 290 Kč

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí. Může nést drobné oděrky a stopy použití. Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

Chytré hodinky Smart Watch GT08 3G s kovovým páskem - zlatá

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí. Může nést drobné oděrky a stopy použití. Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Smart Watch GT08 jsou chytré hodinky s povedeným designem a podporou SIM a microSD karty. Hodinky mají dotykový displej a k telefonu se připojují přes bluetooth.Tyto hodinky vám ulehčí život při každodenních situacích. Již nemusíte lovit telefon v kapse, kabelce nebo batohu: zavoláte si přímo z hodinek! Díky podpoře SIM a bluetooth můžete hodinky používat jako samostatné zařízení a nebo je můžete propojit s vaším mobilním telefonem.Díky integrovanému fotoaparátu můžete pořizovat nádherné fotografie a selfie, které se ukládají do přehledné galerie Na hodinkách lze přehrávat videa a hudbu. Navíc mají spoustu aplikací, které lze využít i bez mobilního telefonu. Např. budík, stopky a kalendář.

Technické specifikace

- Výrobce: SmartWatch
- Kompatibilita: OS Android 2.3 a vyšší, iOS – iPhone 4 a vyšší (všechny funkce jako na Androidu kromě SMS a notifikací), Windows Phone (platí stejná omezení jako pro iOS)
- Materiál pásku: kov
- Barva: zlatá

30 produktů v kategorii:

790 Kč 1 590 Kč