Menu

BS14-sport-SW18

Chytré hodinky Sport Series SW 18, 3G - stříbrná

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

1 Položka

590 Kč

-60%

1 490 Kč

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky a stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.

Nese drobné oděrky a stopy použití.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

Chytré hodinky Sport Series SW 18, 3G - stříbrná

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky a stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.

Nese drobné oděrky a stopy použití.
Nemusí obsahovat český manuál.

Chytré hodinky Sport Series SW 18 vám v mnoha ohledech usnadní život. Jsou totiž vybaveny množstvím moderních funkční jako je krokoměr, připomínka dlouhé neaktivity, sledování spánku, zobrazení zprávy (z textu, telefonu a dalších upozornění na aplikaci), vzdálené fotografování a další.

Hodinky můžete používat dokonce místo vašeho telefonu, stačí když instalujete síťovou SIM kartu a můžete telefonovat přímo z chytrých hodinek, včetně odpovídání a vytáčení atd. Pokud  se rozhodnete používat hodinky bez SIM karty, můžete je snadno spárovat s telefonem přes Bluetooth, a pak můžete telefonovat, včetně odpovídání a vytáčení, prohlížení a odpovídání na textové zpráv atd. (pouze však při spárování se zařízením vybaveným systémem Android).

Technické specifikace

- Velikost displeje: 1,22 "
- Rozlišení displeje: 240x240
- Kompatibilita: Android 4.4 a výše, ios 8.0 a výše
- Bluetooth: 3.0
- Baterie: polymerní baterie 280 mAh
- Barva řemínku: černá
- Barva ciferníku: stříbrná

30 produktů v kategorii:

790 Kč 1 590 Kč