Menu

AM-fit-will

Fitness náramek Yamay SW350 - zelená

Nové rozbalené a drobná vadaNové rozbalené a drobná vada

1 Položka

490 Kč

-59%

1 190 Kč

Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ ROZBALENÉ S DROBNOU VADOU. Nové zboží, pouze nepatrná nebo drobná oděrka. V originálním poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců. 
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

Fitness náramek Yamay SW350 - zelená

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ ROZBALENÉ S DROBNOU VADOU. Nové zboží, pouze nepatrná nebo drobná oděrka. V originálním poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců. 
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Fitness náramek Yamay je vhodný pro všechny, co chtějí mít přehled o svých denních sportovních aktivitách, ušlých krocích a kvalitě spánku. Jednoduché nastavení a kvalitní barevný displej dělají z náramku uživatelsky příjemného společníka pro každodenní použití.

Náramek je vybaven množstvím pokrokových funkcí - sleduje vaše kroky, spálené kalorie a ujeté kilometry. Přístroj vám dokonce dokáže změřit puls na zápěstí bez nepříjemného hrudního popruhu. Náročnější uživatelé ocení také 0,96 "LCD obrazovku a dvoubarevný TPU řemínek s nastavitelnou délkou.

14 různých sportovních režimů vám pomůže lépe porozumět hodnotám jednotlivých aktivit a zefektivnit trénink. Připojení používá GPS vašeho smartphonu k určení rychlosti pohybu a ušlé vzdálenosti. Fitness náramek můžete jednoduše připojit k vašemu smartphonu a už nikdy nezmeškáte hovor ani zprávu. Vibrace vás upozorní, když vám někdo zavolá nebo pošle SMS zprávu.Díky funkci Camera Shot navíc pomocí hodinek můžete fotit selfie nebo jiné fotografie například z větší vzdálenosti. 

Technické specifikace

- Výrobce: Yamay
- Typ displeje: LCD
- Úhlopříčka displeje: 0,96 "
- Materiál řemínku: TPU
- Zdroj energie: akumulátor
- Konektivita: Bluetooth a aplikace
- Hmotnost: 68g
- Barva: černá, zelená

30 produktů v kategorii:

1 890 Kč 5 490 Kč