Menu

AM-noswce-B

Chytré hodinky Nokia Withings Steel HR, HWA03b, 36mm - Černá

Nokia

Zánovní použitéZánovní použité

1 Položka

2 190 Kč

-59%

5 290 Kč

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním poškozeném obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nemusí obsahovat český manuál.
Nese oděrky a stopy použití.

Více informací

Chytré hodinky Nokia Withings Steel HR, HWA03b, 36mm - Černá

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním poškozeném obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nemusí obsahovat český manuál.
Nese oděrky a stopy použití.

Withings Steel jsou chytré hodinky, které v sobě kombinující estetiku, design a řadu pokročilých funkcí s naprosto dokonale jednoduchým ovládáním, které vás osloví. Dopřejte si pohodlí a mějte přehled o veškerých aktivitách 24 hodin, 7 dní v týdnu! Hodinky velkou mírou přispějí ke zlepšení vašeho zdraví a fyzické kondice!

Minimalistický design
Hodinky disponují ocelovým pouzdrem 316L, chromovanými ručičkami a dvojitým sklíčkem! Odolný a zároveň velmi příjemný silikonový řemínek poskytuje velmi pohodlné nošení. Vybírat navíc můžete z 8 různých barev.

Vždy při vás
Běhejte, plavejte, choďte nebo i protancujte celou noc, a to bez nošení vašeho mobilního telefonu v kapse! Hodinky Withings Steel můžete využít prakticky kdekoliv. Nejsou vybaveny žádnými tlačítky ani je neomezuje dobíjení, zkrátka fungují, tak jak mají být. Veškerá data, která posbírají, automaticky synchronizují s vaším mobilním telefonem.

Ve vědění je síla
Withings Steel se automaticky synchronizují s aplikací Health Mate, takže můžete kdykoli snadno a přehledně zobrazit, jak na tom právě jste. Od sledování nočních cyklů po počet spálených kalorií.

Skvělý Trenér
Univerzální a propracovaná aplikace Health Mate vás za každý pohyb ocení, můžete soupeřit s přáteli nebo jen sami se sebou. Díky motivaci docílíte ještě lepších výkonů.

Hlídají váš spánek
Withings Steel automaticky rozpozná, kdy usnete a dodá vám přesný záznam kvality vašeho spánku a jeho cyklů. Zobrazí statistiky vstávání a délky spánku. Můžete si nastavit i příjemný budíček ve formě jemných vibrací.

Klíčové vlastnosti
Designové chytré hodinky pro automatické snímání veškerých vašich aktivit, 24 hodin denně. V aplikaci Health Mate zadejte svůj denní cíl a na ciferníku sledování sledujte jeho plnění. Steelse automaticky synchronizuje s vaším smartphonem prostřednictvím nízkoenergetického připojení Bluetooth a pracuje s aplikací Health Mate, kde můžete vidět údaje o všech vašich činnostech. Jakmile se hodinky připojí k vašemu telefonu, automaticky nastaví nebo změní čas na časovou zónu, ve které se nacházíte. Funkce inteligentního tichého alarmu.

Technické specifikace

- Výrobce: Nokia
- Kompatibilita: Android, iOS, Windows phone
- Materiál pouzdra: nerezová ocel
- Materiál řemínků: silikon
- Sklíčko: safírové
- Šířka: 36 mm
- Výška: 36 mm
- Hmotnost: 50 g
- Barva: černá

Záruka 12 měsíců

30 produktů v kategorii:

590 Kč 1 990 Kč
390 Kč 790 Kč
390 Kč 790 Kč
390 Kč 790 Kč
290 Kč 790 Kč
290 Kč 790 Kč
390 Kč 790 Kč
350 Kč 1 290 Kč
350 Kč 1 290 Kč
590 Kč 1 990 Kč