Menu

BS15-FBfial

Fitness náramek Fitbit Charge 3, FB409 - fialová

Fitbit

RozbalenéRozbalené

1 Položka

1 690 Kč

-52%

3 490 Kč

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží v originálním obalu. Záruka 12 měsíců.

Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

Fitness náramek Fitbit Charge 3, FB409 - fialová

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží v originálním obalu. Záruka 12 měsíců.

Nemusí obsahovat český manuál.

Fitness náramek Fitbit Charge 3 přichází s dotykovým displejem, voděodolným tělem, řadou nových funkcí .

Přehledný displej je plně dotykový a kontrolní tlačítko na boku také aktivujete pouze dotekem. Je vyroben z kvalitního leteckého hliníku a odolného skla Corning© Gorilla© Glass 3, což zaručuje jeho vodotěsnost až do 50 metrů.

Pomocí spárování s aplikací si na displeji můžete zobrazit svůj kalendář nebo aktuální počasí. Také si lze nastavit notifikace o příchozích zprávách či hovorech. Uživatelé telefonů s Androidem mají možnost využít i rychlé odpovědi.

Vaše sportovní výkony, tepová frekvence, spálené kalorie, ušlé kroky a další klíčové hodnoty jsou zaznamenávány do aplikace Fitbit. Pokus si chcete během tréninku měřit i překonanou vzdálenost nebo tempo, stačí si vzít mobil s sebou a náramek bude moci tyto hodnoty zaznamenávat pomocí GPS vašeho telefonu. K dispozici máte také několik užitečných funkcí, například sledování délky jednotlivých fází spánku nebo pomoc při meditaci a kontrolovaném dýchání. Ženy také ocení možnost sledovat svůj menstruační cyklus, včetně ovulačního kalendáře a záznamu relevantních symptomů. Hlavní rozhraní aplikace vám automaticky ukazuje ta nejdůležitější naměřená data v jasném a přehledném formátu.

Fitbit Charge 3 je zkrátka ideálním pomocníkem pro zlepšení životního stylu a udržování fyzické kondice. Stane se součástí vašeho každodenního života a umožní vám využít každý den naplno.

Funkce:

* přístup k GPS na mobilním telefonu – Při spárování náramku s telefonem máte možnost využít GPS a zaznamenávat tak své tempo a překonanou vzdálenost
* měření tepu ze zápěstí – Sledování tepové frekvence vám může pomoci rychleji dosáhnout vašich sportovních cílů. PurePulse nepřetržitě snímá vaši tepovou frekvenci pomocí optického senzoru na zápěstí.
* nastavení cílové hodnoty pro více než 15 různých sportů – Nastavte si tréninkový cíl a zlepšujte svou výkonnost. Fitbit Charge 3 vám umožňuje nastavit si cílovou hodnotu vzdálenosti, času nebo kalorií a sportovat tak podle toho, jakého výsledku chcete dosáhnout.
* osobní doporučení – Čím více budete vědět o tom, co se ve vašem těle děje, tím jednodušší bude dosáhnout ideální fyzické i psychické pohody. Fitbit Charge 3 zpracovává všechna naměřená data a na jejich základě nabízí doporučení k zlepšení vaší fyzické kondice, jídelníčku, spánkového režimu a dalších aspektů každodenní životosprávy.
* monitorování spánku a jeho fází – Zjistěte, jak dlouho trvají jednotlivé fáze vašeho spánku a jak často se v noci budíte. Tyto data dokáže náramek získat pomocí monitorování vaší tepové frekvence a pohybu v průběhu spánku. V aplikaci pak najdete návrhy, jak svůj spánek dlouhodobě zlepšit. Pro vzbuzení v ten pravý čas je možné nastavit si vibrační alarm.
* kroky, vzdálenost, počet vyšlapaných pater, spálené kalorie – Monitorujte svou fyzickou aktivitu v průběhu dne. Přejetím prstu po displeji zjistíte, jak moc jste se přiblížili k vašemu dennímu cíli. Nová funkce celodenního sledování spálených kalorií vám umožní sledovat, kolik kalorií spalujete po dobu tréninku i mimo něj. V aplikaci pak můžete sledovat, jestli se blížíte k svému určenému cíli.
* automatická detekce tělesné aktivity – Funkce SmartTrack automaticky rozpozná, jestli zrovna běháte, plavete, nebo jedete na kole a zaznamená naměřená data do aplikace.
* hodinky, stopky, budík, kalendář, den v týdnu – Náramek plní všechny klasické funkce hodinek. Zobrazení ciferníku si lze navíc nastavit podle svých představ.
* kontrola dýchání – Díky snímání tepové frekvence vám náramek pomůže s meditací a dechovými cvičeními.
* sledování menstruačního cyklu – Hodinky umožňují ženám sledovat jejich menstruační cyklus, zaznamenávat si symptomy a sledovat období ovulace.
* sdílení s dalšími uživateli - Skrze aplikaci Fitbit máte možnost zapojit se do celosvětové komunity zaměřené na fitness a zdraví, kde můžete zístak rady a tipy k tréninku, chlubit se svými výkony nebo se zapojit do výzvy jiného z uživatelů. Své úspěchy pak můžete sdílet s přáteli a rodinou.
* notifikace – Po spárování s telefonem na displeji uvidíte upozornění o příchozích hovorech, SMS zprávách a událostí v kalendáři. Máte tak jistotu, že vám i během tréninku nic důležitého neunikne. Uživatelé telefonů s Androidem mají navíc k dispozici možnost rychlých odpovědí přímo z náramku.

Technické specifikace:

 • Ovládání: Dotykové
 • Typ displeje: OLED
 • Úhlopříčka displeje (palce) : 1.4
 • Interní paměť: Ano
 • Velikost paměti RAM: Ano
 • Operační systém: Vlastní OS
 • Kompatibilní operační systémy: Android, iOS, Windows
 • Menu v češtině: ne
 • Funkce a monitoring aktivit: krokoměr, výpočet spálených kalorií, měření tepové frekvence, spánek, čas, vibrace
 • Notifikace z telefonu: ano
 • Aktivity: Běh, Cyklistika, Fitness, Plavání, Turistika, Outdoor, Společnost, Sportovní, Elegantní
 • NFC: ne
 • Wi-Fi: ne
 • GPS: ne
 • Bluetooth: Ano
 • Senzory: Akcelerometer, Výškoměr, Krokoměr, Senzor srdečního tepu
 • Možnosti SIM: Ne
 • Typ akumulátoru: Li-Pol
 • Odolnost: Vodotěsnost do 50M
 • Určení: Pánské, Dámské, Unisex
 • Barva řemínku: fialová
 • Výměnný náramek: ano
Záruka 12 měsíců

30 produktů v kategorii:

1 290 Kč 2 190 Kč
490 Kč 990 Kč
590 Kč 1 990 Kč
590 Kč 1 990 Kč
450 Kč 890 Kč
390 Kč 790 Kč
390 Kč 790 Kč
390 Kč 790 Kč
290 Kč 790 Kč