Menu

HR-moto-360-mens

Chytré hodinky Motorola Moto 360 (2. gen.) - černá

Motorola

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

Tento produkt již není na skladě

2 490 Kč

-69%

7 990 Kč

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Hodinky nejsou v českém jazyce.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

Chytré hodinky Motorola Moto 360 (2. gen.) 42mm - černá

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu. 
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Hodinky nejsou v českém jazyce.
Nemusí obsahovat český manuál.

Exkluzivní chytré hodinky Motorola Moto 360 Mens přináší klasický decentní vzhled hodinek s kulatým ciferníkem na pole nositelné elektroniky. Jsou vybaveny řadou praktických funkcí, které zpříjemní každodenní život s mobilními technologiemi a informacemi. Fitness funkce udrží Vaši kondici v optimálním stavu.

Exkluzivní design s kruhovým displejem
Na první pohled hodinky upoutají pozornost zejména nádherným kruhovým displejem, který dodává klasický decentní vzhled, ovšem když se rozsvítí je jasné, že máte na ruce moderní nositelnou elektroniku nabitou řadou funkcí. Displej je nejen elegantní, ale také velmi příjemný, s rozlišením 320 × 290 pixelů a úhlopříčkou 1,56 palce je dostatečně jemný a vyzdvihnout lze také dobrou čitelnost na slunci, kvalitní barvy a výborné pozorovací úhly. Oceníte také odolnost díky sklíčku Corning Gorilla Glass 3.

Fitness funkce
S vestavěným optickým senzorem srdečního tepu a pedometrem Vám nic nebude bránit při každodenním tréninku. S fitness funkcemi pak můžete sledovat svou denní aktivitu a plnění cílů. S hodinkami Moto 360 můžete rychle zlepšit svou kondici.

Odolná konstrukce a baterie s vysokou kapacitou
S hodinkami Motorola Moto 360 se nemusíte bát nečistot a stříkající vody. Moto 360 splňují přísné požadavky standardu IP67 pro odolnost vodě a prachu. Další předností je baterie s vysokou kapacitou 320 mAh, která bezpečně vydrží celý den náročného používání a večer hodinky pohodlně nabijete pomocí bezdrátové nabíječky.

Technické specifikace

- Výrobce: Motorola
- Kompatibilní s: Android, iOS
- Baterie: Lithium Ion
- Materiál pásku: kůže
- Barva: černá

Záruka 12 měsíců

30 produktů v kategorii:

590 Kč 1 990 Kč
390 Kč 790 Kč
590 Kč 1 990 Kč