Menu

AMS-Z-ecg1

Chytré hodinky ECG Withings Move, modrá

Withings

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

1 Položka

1 890 Kč

-46%

3 490 Kč

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky a stopy použití.
Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Drobná oděrka na krytu baterie.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

Přidat na seznam přání

Nakupte ještě za 3 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Chytré hodinky ECG Withings Move, modrá

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky a stopy použití.
Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Drobná oděrka na krytu baterie.
Nemusí obsahovat český manuál.

Chytré hodinky Withings Move ECG zaujmou stylovým designem, nadčasovým černým provedením, 1,4" kulatým displejem s klasickým ciferníkem a vodotěsnou konstrukcí. Mají zabudovaný elektrokardiogram na detekování fibrilace. Z funkcí nabízejí monitoring spánku, budík, měření rychlosti, akcelerometr, krokoměr, výškoměr, GPS i funkci spálených kalorií. Spárování s mobilním telefonem přes Bluetooth. Ovládají se pomocí bočních tlačítek. Vhodné pro sportovní aktivity jako je běh, triatlon, cyklistiky, plavání, fitness, chůze, jóga, veslování a turistika. Kompatibilita s operačním systémem Android (6.0 a vyšší) a iOS (10+). Dostupná aplikace Health Mate

Inteligentní hodinky zaujmou už na první pohled propracovaným a minimalistickým designem. Konstrukce hodinek je vyrobena z plastu a je vodotěsná. Silikonový řemínek si nastavíte podle velikosti vašeho zápěstí. Hodinky jsou vybaveny výkonnou baterií.

Analogový displej
Withings Move ECG disponují standardním analogovým displejem o velikosti 1,4". Kulatý displej doplňuje tenký rámeček, což působí luxusním dojmem. Na ovládání hodinek využijete boční tlačítko. Sklo hodinek je stejně jako samotné pouzdro vyrobené z plastu, díky čemuž lépe odolává nárazům. Spodní část hodinek je vyrobeno z oceli nepodléhající korozi.

Měření EKG
Inteligentní hodinky můžete nosit při každé příležitosti, nevyjímaje sportovní aktivity jako jsou běh, plavání, chůze, turistika, jóga, fitness, veslování a cyklistika. Funkce v hodinkách monitorují vaše fyzické zdraví a poskytnou vám informace o ujeté vzdálenosti, počtu kroků či o počtu spálených kalorií. Zabudovaný elektrokardiogram vyhodnotí vaše EKG a také sleduje poruchy srdečního rytmu způsobující nepravidelné EKG. Pokud máte podezření, že vás tep je nepravidelný, stiskněte boční tlačítko a na rám ciferníku položte váš prst. Po 30 sekundách bude EKG připraveno. Naměřené hodnoty si můžete přenést i do příslušné aplikace v mobilu.

Health Mate aplikace
Propojte váš mobilní telefon s hodinkami prostřednictvím technologie Bluetooth a získejte tak všechna potřebná data. Dostupná aplikace Health Mate (pro telefony s operačním systémem Android a iOS) vám umožní prohlížení starších i aktuálnějších údajů. Poukáže i na odchylky vůči normám, což může v některých případech vést až k doporučení navštívit lékaře. Aplikace vás motivuje k tomu, abyste si stanovili stále vyšší cíle.

Technické specifikace

- Značka: Withings
- Smart hodinky: Ano
- Voděodolný: Ano
- Vodotěsný: Ano
- Určené pro: unisex
- Slot na SIM: Ne
- Podporovaný OS: Android, iOS
- Bluetooth: Ano
- NFC: Ne
- Barva: černá
- Šířka: 38 mm
- Výška: 195 mm
- Hmotnost: 38 g
- Hloubka: 13 mm
- Barva hodinek: bílá
- Barva řemínku: modrá
- Funkce: měření rychlosti, výpočet kalorií, gyroskop, monitoring spánku
- Typ nabíjení: baterie (klasická)
- Aktivita: turistika, běh, cyklistika, plavání, yoga, chůze, triatlon, veslování
- Materiál řemínku: silikon
- Materiál těla hodinek: plast
- Bezdrátové nabíjení: Ne

Záruka 12 měsíců

30 produktů v kategorii: