Menu

AMS-Z-sw016

Chytré hodinky Willful SW016 - černá

Willful

RozbalenéRozbalené

1 Položka

350 Kč

-49%

690 Kč

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném originálním obalu. Záruka 12 měsíců.

Nemusí obsahovat český manuál.
Neobsahuje baterii.

Více informací

Chytré hodinky Willful SW016 - černá

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném originálním obalu. Záruka 12 měsíců.

Nemusí obsahovat český manuál.
Neobsahuje baterii.

Smartwach hodinky Willful SW016 se stanou vaším nepostradatelným doplňkem při každodenních činnostech. 

- Funkce: Fitness Tracker (krokoměr, počítání kalorií, vzdálenosti), monitorování spánku, upozornění na volání a SMS zprávy, upozornění na zprávy APP (Facebook, WhatsAPP, Skype, Messenger, Twitter, LinkedIn. ..), dálkové ovládání fotoaparátu a hudby, alarm, kalkulačka, kalendář, funkce Najdi telefon.
- Příjmání hovorů pomocí chytrých hodinek: Tyto hodinky lze použít jako samostatný telefon k přijímání hovorů a zpráv vložením SIM karty (podporuje pouze sítě 2g). Dále k přehrávaní hudby a videí. Produkt podporuje hudbu a videa ve formátech MP3, MP4, AVI, a to pro soubory na hodinkách (karty TF až 16 GB).
- Oznámení: produkt vibruje, aby vás upozornil, pokud váš smartphone přijímá telefonní hovor, SMS nebo zprávy z aplikací, jako jsou Facebook, Twitter, WhatsApp, LinkedIn, Instagram, Messenger atd. Takže vám nikdy neuniknou důležité hovory a zprávy. Na obrazovce se zobrazí jméno a část obsahu. ( Tato funkce je k dispozici pouze pro telefony Android, nemůže fungovat s iPhone).
- Pro iPhone neexistují žádné aplikace. V současné době je na iPhonu možné pouze uskutečňovat a přijímat telefonní hovory, popř. SMS zprávy.
- Systémové požadavky: Kompatibilní s Androidem 4.4 a vyšším nebo iOS 7.1 a vyšším (Upozorňujeme, že nemůže fungovat s Huawei P8, Samsung J3, Windows smartphone, iPad, PC nebo tablet.)

Technické specifikace:

- Značka: Willful
- Barva: Černá
- Velikost obrazovky: 1,54"
- Baterie: není součástí
- Bezdrátový typ: Bluetooth
- Typ konektorů: Bluetooth
- Dotyková obrazovka: Ano
- Hmotnost: 159 g
- Kompatibilní: Android 4.4 / IOS 8.1 nebo novější, například iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, smartphone Sony atd.
- Funkce: Fitness Tracker (krokoměr, počítání kalorií, vzdálenosti), monitorování spánku, oznámení hovorů a SMS zpráv, upozornění na zprávy APP (Facebook, WhatsAPP, Skype, Messenger, Twitter, LinkedIn ...), dálkové ovládání fotoaparátu a hudby, alarm , kalkulačka, kalendář, funkce Najdi telefon

Záruka 12 měsíců

30 produktů v kategorii: