Menu

AMS-Z-H705blue

Chytrý fitness náramek Fitpolo H705, modrá

RozbalenéRozbalené

1 Položka

350 Kč

-41%

590 Kč

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v originálním poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců.

Více informací

Chytrý fitness náramek Fitpolo H705, modrá

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v originálním poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců.

Fitpolo se více stará o váš zdravý život. Fitness tracker H705 zobrazuje vizualizovaná zdravotní data, která vám pomohou lépe pochopit váš trénink. Sledovač aktivit vás udrží na správné cestě k dosažení vašich cílů.

Zaznamenává vaše celodenní kroky, spálené kalorie, počet ujetých kilometrů a aktivní minuty; Také automaticky sleduje vaši kvalitu spánku v noci. Podrobnější informace se zobrazí v aplikaci Fitpolo APP, která vám pomůže dosáhnout zdravějšího života.

HR data jsou získávána technologií citlivou na světlo. 24hodinové nepřetržité sledování vaší srdeční frekvence, přesnější výpočet spotřeby kalorií a úplná kvantifikace intenzity. Fitness tracker vám ukáže konkrétní údaje o činnosti, aby bylo možné lépe pochopit, jak dobře vaše cvičení dělá.

Bude vibrovat, aby vám připomnělo příchozí telefonní hovor, SMS, alarm a další upozornění na zápěstí. Nikdy vám neunikne žádná důležitá věc a pomůže vám lépe řídit váš život.

Automaticky sledujte stav svého nočního spánku, statistikujte čas spánku a analyzujte kvalitu spánku pomocí histogramu zobrazeného v aplikaci APP, který vám pomůže lépe porozumět kvalitě spánku. Nastavte si připomenutí alarmu v aplikaci Fitpolo a náramek vás probudí včasnou vibrací.

Není třeba si ho sundat při koupeli, mytí rukou nebo mytí obličeje. Tyto inteligentní hodinky jsou voděodolné, odolné proti potu a dešti, IP67, NENÁŠEJTE je však při sprchování nebo plavání.

Sedíte příliš dlouho? Fitness tracker vám připomene procházku nebo pohyb.

H705 má přidanou funkci sedavé připomínky, když sedíte v kanceláři nebo se dlouho učíte, náramek vám připomene, abyste vstali a cvičili, protahovali tělo a dýchali čerstvý vzduch.

Technické specifikace:

Velikost obrazovky: 0,87 palcová OLED obrazovka (128 * 32)
Zrychlení: 3osý G-senzor
Materiál: TPU + PC
Dobíjecí lithiová baterie 50mAh
Snímač srdeční frekvence: HRS3300 / TIANYIHEXIN
Čip procesoru: NRF52832
Vodotěsné: IP67 vodotěsné
Napětí: 3,7 V
Nabíjení: 5V USB nabíjení, nabíjení pomocí USB na PC
Bluetooth: BT V4.0 BLE

Fitness tracker H705 podporuje většinu smartphonů s technologií Bluetooth 4.0 BLE nebo vyšší, IOS 8.3 nebo vyšší a Android 4.3 nebo vyšší.

Záruka 12 měsíců

30 produktů v kategorii: