Menu

AM-L-charge3

Fitness hodinky Fitbit Charge 3, černá

Fitbit

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

1 Položka

1 590 Kč

-53%

3 390 Kč

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrku na pravém boku a spodní části.
Budík lze nastavit pouze na aplikaci.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

Přidat na seznam přání

Nakupte ještě za 3 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Fitness náramek Fitbit Charge 3 - černá

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrku na pravém boku a ve spodní části.
Budík lze nastavit pouze na aplikaci.
Nemusí obsahovat český manuál.

Fitness náramek Fitbit Charge 3 přichází s dotykovým displejem, voděodolným tělem, řadou nových funkcí .

Přehledný displej je plně dotykový a kontrolní tlačítko na boku také aktivujete pouze dotekem. Je vyroben z kvalitního leteckého hliníku a odolného skla Corning© Gorilla© Glass 3, což zaručuje jeho vodotěsnost až do 50 metrů.

Pomocí spárování s aplikací si na displeji můžete zobrazit svůj kalendář nebo aktuální počasí. Také si lze nastavit notifikace o příchozích zprávách či hovorech. Uživatelé telefonů s Androidem mají možnost využít i rychlé odpovědi.

Vaše sportovní výkony, tepová frekvence, spálené kalorie, ušlé kroky a další klíčové hodnoty jsou zaznamenávány do aplikace Fitbit. Pokus si chcete během tréninku měřit i překonanou vzdálenost nebo tempo, stačí si vzít mobil s sebou a náramek bude moci tyto hodnoty zaznamenávat pomocí GPS vašeho telefonu. K dispozici máte také několik užitečných funkcí, například sledování délky jednotlivých fází spánku nebo pomoc při meditaci a kontrolovaném dýchání. Ženy také ocení možnost sledovat svůj menstruační cyklus, včetně ovulačního kalendáře a záznamu relevantních symptomů. Hlavní rozhraní aplikace vám automaticky ukazuje ta nejdůležitější naměřená data v jasném a přehledném formátu.

Fitbit Charge 3 je zkrátka ideálním pomocníkem pro zlepšení životního stylu a udržování fyzické kondice. Stane se součástí vašeho každodenního života a umožní vám využít každý den naplno.

Funkce:

přístup k GPS na mobilním telefonu – Při spárování náramku s telefonem máte možnost využít GPS a zaznamenávat tak své tempo a překonanou vzdálenost
* měření tepu ze zápěstí – Sledování tepové frekvence vám může pomoci rychleji dosáhnout vašich sportovních cílů. PurePulse nepřetržitě snímá vaši tepovou frekvenci pomocí optického senzoru na zápěstí.
nastavení cílové hodnoty pro více než 15 různých sportů – Nastavte si tréninkový cíl a zlepšujte svou výkonnost. Fitbit Charge 3 vám umožňuje nastavit si cílovou hodnotu vzdálenosti, času nebo kalorií a sportovat tak podle toho, jakého výsledku chcete dosáhnout.
osobní doporučení – Čím více budete vědět o tom, co se ve vašem těle děje, tím jednodušší bude dosáhnout ideální fyzické i psychické pohody. Fitbit Charge 3 zpracovává všechna naměřená data a na jejich základě nabízí doporučení k zlepšení vaší fyzické kondice, jídelníčku, spánkového režimu a dalších aspektů každodenní životosprávy.
monitorování spánku a jeho fází – Zjistěte, jak dlouho trvají jednotlivé fáze vašeho spánku a jak často se v noci budíte. Tyto data dokáže náramek získat pomocí monitorování vaší tepové frekvence a pohybu v průběhu spánku. V aplikaci pak najdete návrhy, jak svůj spánek dlouhodobě zlepšit. Pro vzbuzení v ten pravý čas je možné nastavit si vibrační alarm.
kroky, vzdálenost, počet vyšlapaných pater, spálené kalorie – Monitorujte svou fyzickou aktivitu v průběhu dne. Přejetím prstu po displeji zjistíte, jak moc jste se přiblížili k vašemu dennímu cíli. Nová funkce celodenního sledování spálených kalorií vám umožní sledovat, kolik kalorií spalujete po dobu tréninku i mimo něj. V aplikaci pak můžete sledovat, jestli se blížíte k svému určenému cíli.
automatická detekce tělesné aktivity – Funkce SmartTrack automaticky rozpozná, jestli zrovna běháte, plavete, nebo jedete na kole a zaznamená naměřená data do aplikace.
* hodinky, stopky, budík, kalendář, den v týdnu – Náramek plní všechny klasické funkce hodinek. Zobrazení ciferníku si lze navíc nastavit podle svých představ.
kontrola dýchání – Díky snímání tepové frekvence vám náramek pomůže s meditací a dechovými cvičeními.
sledování menstruačního cyklu – Hodinky umožňují ženám sledovat jejich menstruační cyklus, zaznamenávat si symptomy a sledovat období ovulace.
sdílení s dalšími uživateli - Skrze aplikaci Fitbit máte možnost zapojit se do celosvětové komunity zaměřené na fitness a zdraví, kde můžete zístak rady a tipy k tréninku, chlubit se svými výkony nebo se zapojit do výzvy jiného z uživatelů. Své úspěchy pak můžete sdílet s přáteli a rodinou.
notifikace – Po spárování s telefonem na displeji uvidíte upozornění o příchozích hovorech, SMS zprávách a událostí v kalendáři. Máte tak jistotu, že vám i během tréninku nic důležitého neunikne. Uživatelé telefonů s Androidem mají navíc k dispozici možnost rychlých odpovědí přímo z náramku.

Technické specifikace:

 • Ovládání: Dotykové
 • Typ displeje: OLED
 • Úhlopříčka displeje (palce) : 1.4
 • Interní paměť: Ano
 • Velikost paměti RAM: Ano
 • Operační systém: Vlastní OS
 • Kompatibilní operační systémy: Android, iOS, Windows
 • Menu v češtině: ne
 • Funkce a monitoring aktivit: krokoměr, výpočet spálených kalorií, měření tepové frekvence, spánek, čas, vibrace
 • Notifikace z telefonu: ano
 • Aktivity: Běh, Cyklistika, Fitness, Plavání, Turistika, Outdoor, Společnost, Sportovní, Elegantní
 • NFC: ne
 • Wi-Fi: ne
 • GPS: ne
 • Bluetooth: Ano
 • Senzory: Akcelerometer, Výškoměr, Krokoměr, Senzor srdečního tepu
 • Možnosti SIM: Ne
 • Typ akumulátoru: Li-Pol
 • Odolnost: Vodotěsnost do 50M
 • Určení: Pánské, Dámské, Unisex
 • Barva řemínku: černá
 • Výměnný náramek: ano
Záruka 12 měsíců

30 produktů v kategorii: