Menu

AM-L-letfit

Fitness náramek Letsfit ID 131 Color HR - šedá

Letsfit

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

1 Položka

390 Kč

-51%

790 Kč

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

Přidat na seznam přání

Nakupte ještě za 3 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Fitness náramek Letsfit ID 131 Color HR - šedá

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. 
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Monitorování srdeční frekvence a sledování spánku: tento fitness náramek dokáže automaticky a nepřetržitě sledovat váš srdeční tep po dobu 24 hodin. V aplikaci si můžete zobrazit graf dynamické křivky srdeční frekvence po celý den. Automaticky detekuje rytmus spánku během 21:00 až 20:00 a analyzuje kvalitu spánku pomocí hlubokého spánku, lehkého spánku a probuzení pro zlepšení kvality spánku.
Barevná obrazovka a nastavitelný jas: Nejnovější 0,96 palcový TFT barevný LCD displej poskytuje vynikající kvalitu obrazu HD. Jas obrazovky je nastavitelný, 5 úrovní jasu umožňuje jasně vidět zprávu na slunci. V aplikaci můžete ručně nastavit úrovně jasu obrazovky.

14 tréninkových režimů: podporuje 14 tréninkových režimů, jako je běh, jízda na kole, turistika, fitness, běžecký pás, basketbal, tenis, horolezectví, badminton, spinning, jóga, fotbal, tanec. Upozornění na hovory, sociální zprávy a e-maily.

Technické specifikace

Značka: Letsfit
Barva: růžová
Velikost: M
Bezdrátové nabíjení s vestavěným konektorem USB
Kompatibilní se systémy podporovanými iOS 8.0, Android 4.4
Vodotěsný: IP68

Záruka 12 měsíců

30 produktů v kategorii: