Menu

AM-L-tipman

Fitness náramek Tipmant

Tipmant

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

1 Položka

490 Kč

-45%

890 Kč

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Nese drobné oděrky. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahoívat český manuál.

Více informací

Přidat na seznam přání

Nakupte ještě za 3 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Fitness náramek Tipmant

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Nese drobné oděrky. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahoívat český manuál.

All fitness tracker automaticky sleduje vaše sportovní aktivity, počítá kalorie, krokoměr, chůzi a dokonce vypočítá spálené kalorie. Sledovač kondice můžete otevřít v režimu „GPS pohyb“ a zobrazit běžeckou trasu v aplikaci Hband.
Kontinuální, automatické pulzní monitorování srdečních tepů, nebudete muset používat nepohodlný hrudní pás. Tato funkce vám pomůže lépe porozumět vašemu zdraví a kondici. fitness hodinky automaticky sledují, jak dlouho a jak dobře každou noc spíte, můžete si dokonce nastavit tichý alarm, který vás probudí tichými vibracemi.
Díky vysokorychlostnímu připojení Bluetooth smartwatch vibruje, aby vás upozornil na všechna oznámení přicházející do vašeho telefonu, jako jsou hovory, e-maily, SMS a SNS (Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp, atd.). Neuniknou vám žádné důležité informace. Díky voděodolné funkci IP68 jej můžete nosit v dešti, při mytí rukou i při plavání.
 Bezplatnou aplikaci „H Band“ si můžete stáhnout a nainstalovat naskenováním QR kódu nebo vyhledáním v Google Play nebo Apple App Store. Tato aplikace je podporována iOS 8.0 nebo novějším, Android 4.4 nebo novějším. Všechny funkce fungují dobře pro telefony Android i iPhony.

Technické specifikace

- Výrobce:Tipmant
- Barva: Černočervení
- Displej: LCD 1,14"
- vodotěsné: Ano
- Funkce: Krokoměr, Měření tepové frekvence, Monitoring spánku, budík
- Upozornění aplikaci: Ano
- Kompatibilní s: Ihpony iOS 8.0 nebo novější, Android 4.4 nebo novější

Záruka 12 měsíců

30 produktů v kategorii: