Menu
Novinka Sleva! Chytré fitness hodinky Yamay SW020 - černá +

AM-SV-020ya

Chytré hodinky Yamay SW020 - černá

Yamay

RozbalenéRozbalené

1 Položka

590 Kč

-40%

990 Kč

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném obalu. Záruka 12 měsíců.

Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

Přidat na seznam přání

Nakupte ještě za 3 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Chytré hodinky Yamay SW020 - černá

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném obalu. Záruka 12 měsíců.

Nemusí obsahovat český manuál.

- Stylový a přizpůsobený design: 1,3" barevná obrazovka TFT, tenké tělo pouze 12 mm, přední kovový rám, 2,5D skleněná dotyková obrazovka. Dvouřadý větraný náramek se pohodlně nosí, kapacitní dotyková obrazovka, jasný displej, 3 úrovně jasu podle vašeho výběru, dokonale čitelné na slunci. IP68 vodotěsné, můžete je nosit při mytí rukou, koupání, plavání a potápění, hodinky mohou zcela vyhovět vašim každodenním potřebám.

- Sledování aktivity: sleduje vaše kroky, spálené kalorie, ušlé/ujeté kilometry a aktivní minuty během dne. 14 různých sportovních režimů vám pomůže lépe porozumět jednotlivým hodnotám aktivity a zefektivnit vaše tréninky. (Na hodinkách je přednastaveno 8 sportovních režimů, ostatní lze přepínat v aplikaci). Připojené GPS používá GPS vašeho smartphonu k určení rychlosti a vzdálenosti v reálném čase.

- Dynamický srdeční rytmus a automatický monitor spánku: chytré hodinky sledují váš dynamický tep po celý den a automaticky nahrávají data do aplikace, aby zkontrolovaly výkon vašeho srdce. Kromě toho může také podporovat automatické sledování spánku. Zaznamenává vaši celkovou dobu spánku a analyzuje vaši kvalitu spánku s hlubokým spánkem, lehkým spánkem a bdělostí.

- Funkce oznámení a nezávislé funkce: připojte chytré hodinky ke smartphonu, už vám nikdy neunikne hovor ani zpráva. Vibrací vás upozorní, když telefon přijme hovor, textovou zprávu SMS nebo zprávy SNS. Má také funkce baterky, dechového tréninku, časovače, stopek, ovládání hudby, hledání mobilního telefonu, péče o zdraví žen atd., Různé perfektní funkce splňují všechny vaše požadavky.

- Inovativní nabíjecí stanice a dlouhá životnost baterie: tento náramek na fitness je zabudován do snímače čipu Bluetooth a dobíjecí baterie s nízkou spotřebou energie, s dodaným kabelem USB umožňuje snadné nabíjení nabíjecího zařízení.

- Široká kompatibilita: může být kompatibilní s iOS 7.1 výše a Android 4.4 výše. (Upozorňujeme, že tyto hodinky nepracují se Samsung J3, HUAWEI P8, zařízeními se systémem Windows, iPadem.)

Technické specifikace:

  • Výrobce: Yamay
  • Barva: Černá
  • Displej: 1,3", TFT, dotykový
  • Náramek: Černý, dvouřadý
  • Vodotěsné
  • Kompatibilní: iOS 7.1 výše a Android 4.4 výše. (Upozorňujeme, že tyto hodinky nepracují se Samsung J3, HUAWEI P8, zařízeními se systémem Windows, iPadem.)
  • Funkce: Krokoměr, měří kalorie, kilometry, aktivní minuty během dne, monitor spánku, upozornění na volání, sms a zprávy z APP, stopky, možnost přehrávání hudby, hledání mobilního telefonu

Záruka 12 měsíců

30 produktů v kategorii: