Menu

AM-HR3-tobi2

Dětské chytré hodinky s fotoaparátem Little Tikes Tobi Robot, modrá

Little Tikes

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

1 Položka

590 Kč

-50%

1 190 Kč

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.


Více informací

Přidat na seznam přání

Nakupte ještě za 3 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Dětské chytré hodinky s fotoaparátem Little Tikes Tobi Robot, modrá

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky či nepatrné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Nové chytré hodinky Tobi Robot kombinují všechny interaktivní funkce chytrých hodinek s hravým robotem, který je nabitý osobností. Chytré hodinky Tobi Robot ožívají před vašima očima díky pohyblivým robotickým ramenům a nohám, zábavným zvukovým efektům a více než 100 výrazům, díky nimž se děti budou chichotat, tančit, hrát, učit se atd. Má dvě kamery pro pořizování selfie a videí (plus prostor pro 3 000 fotografií nebo 30 minut videa) a děti si také mohou své fotografie přizpůsobit pomocí samolepek. Chytré hodinky Tobi Robot nabízejí zábavné, interaktivní tance, učení a hry v rozšířené realitě a děti si mohou při hraní odemykat odměny. Tyto hodinky mají i vestavěný krokoměr. Mohou se také naučit měřit čas na více než 50 analogových a digitálních cifernících. Inteligentní hodinky Tobi Robot jsou zábavným nositelným technickým doplňkem, který mohou děti nosit na zápěstí pomocí nastavitelného řemínku. Klip se dá také použít jako stojan, když použijete hodinky jako budík nebo když je budete dobíjet. Děti si na hodinkách mohou nastavit připomenutí. Můžou se připojit k jiným zařízením díky Tobi Robot Smartwatch. Hodinky Tobi mají odolný povrch proti stříkající vodě.

Technické specifikace:

  • Výrobce: Little Tikes
  • Rozměry produktu: 6.99 x 13.72 x 27.94 cm
  • Hmotnost: 327 gramy
  • Výrobcem doporučený věk: od 4 let
  • Barva: Modrá

Záruka 12 měsíců

30 produktů v kategorii:

120 Kč 690 Kč