Menu

EUTECH-5

Fén na vlasy Remington D4110 OB E51

NovéNové

1 Položka

890 Kč

-41%

1 499 Kč

Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ. Nové zboží zabalené v originálním obalu. Záruka 24 měsíců.

Více informací

Fén na vlasy Remington D4110 OB E51

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ. Nové zboží zabalené v originálním obalu. Záruka 24 měsíců.

Modrý retro fén na vlasy DC4110 je perfektním spojením retro designu, výkonnosti a moderní technologie. Postupným snižováním rozdílů mezi módou a praktičností se luxusní módní design ze staré školy spojil s moderní technologií a vytvořili tak vysoušeč vlasů, který je ideální pro uživatele, kteří chtějí rozšířit svou stylingovou výbavu fénem s retro designem.

Dvojité kruhové mřížky
Spolu s úžasnými křivkami nestárnoucího retro designu je fén na vlasy vybaven dvojitými kruhovými vysoušejícími mřížkami, které zanechají vlasy lesklé a hladké. S 3 možnostmi nastavení teploty a 2 polohami pro nastavení rychlosti Vám fén umožní vytvářet personalizovaný a jedinečný účes s ohledem na Váš typ vlasů. S tlačítkem pro studený vzduch zároveň jednoduše zafixuje koneční vzhled Vašeho účesu.

Příslušenství
Nejenže fén vypadá fantasticky, ale jeho funkce zaručí zároveň dokonalé vysušení bez ničení vlasů. Difuzér, který je součástí balení, pomůže zajistit přirozený objem a jemné vlnky, zatímco koncentrátor je ideální pro vytvoření stylu 50tých let - ať už se jedná o hladké zvlněné lokny, dětské ofinky, efektní vlny, uhlazenou pánskou kštici nebo dokonale natočené lokny. 

Technické specifikace

  • Výrobce: Remington
  • Výkon 2 000 W
  • Počet možných teplot: 3
  • Počet možných rychlostí: 2
  • Délka kabelu: 1,8m
  • Barva: modrá

17 produktů v kategorii: