Menu

NS24-HM4022

Žehlička na vlasy Rohnson HM4022 - bílá

Rohnson

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

1 Položka

750 Kč

-53%

1 590 Kč

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky a stopy použití. Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.

Více informací

Přidat na seznam přání

Nakupte ještě za 3 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Žehlička na vlasy Rohnson HM4022 - bílá

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky a stopy použití. Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky.

Rohnson HM-4022 je profesionální žehlička na vlasy, která vám umožní vytvořit si účes, po kterém jste doposud jen toužili. Zařízení má příkon 48 W a disponuje funkcí 2v1. Ať už tedy toužíte narovnat nezkrotnou hřívu, nebo si vytvořit vysněné vlny, můžete to bez problému udělat i v pohodlí domova.
Teď už nezáleží na tom, zda máte jemné, nebo naopak velmi silné vlasy. Na této žehličce jistě oceníte, že nabízí hned 4 různá nastavení teploty, která jsou vhodná pro různé typy vlasů. Teploty 160 a 180 °C se hodí na jemné vlasy. Pokud máte spíše normální nebo trochu zvlněné vlasy, použijte nastavení na 180 nebo 200 °C.
Ke zkrocení kudrn nebo opravdu hrubé a pevné kštice slouží teploty od 200 do 220 °C.
Výrobce myslel i na to, aby bylo použití žehličky maximálně bezpečné. Automaticky se proto vypíná po 30 minutách. Nemusíte se tedy obávat, že ji omylem zapomenete zapnutou.

Žehlicí destičky jsou vyrobeny z kvalitní turmalínové keramiky. Díky plovoucímu provedení se bez problému přizpůsobí jakékoliv síle pramínku. Práci vám usnadní i tím, že jsou opravdu široké, měří 25 × 90 mm. Čistit je můžete jednoduše pomocí vlhkého hadříku.

Technické specifikace:

Žehlící plocha: keramika
Počet teplot: 4
Max. teplota: 220 °C
Příkon: 48 W
Délka kabelu: 1,8 m

Záruka 12 měsíců

30 produktů v kategorii:

590 Kč 990 Kč