Menu

HR-MOT-XT1676-16GB

Mobilní telefon Lenovo Moto G5 (XT1676), 16GB, Dual SIM- šedá

Lenovo

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

4 ks

1 690 Kč

-62%

4 490 Kč

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním poškozeném nebo náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky a stopy použití
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

Mobilní telefon Lenovo Moto G5 (XT1676), 16GB, Dual SIM- šedá

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky. Testováno! Záruka 12 měsíců. V originálním poškozeném nebo náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky a stopy použití
Nemusí obsahovat český manuál.

Nechte se překvapit nenápadně vypadajícím telefonem za rozumnou cenu. Lenovo Moto G5 nabízí všechno, co by měl správný smartphone mít – výkonný osmijádrový procesor s rychlou grafickou jednotkou, svižné prostředí aktuálního operačního systému, které není zatíženo zbytečnostmi, slušný fotoaparát a praktickou funkcionalitu v podobě čtečky otisků prstů. Nad úroveň standardu výrobce přidává vodoodpudivý povrch z nanomateriálu a pevného hliníku, skvělý displej s technologií IPS a Full HD rozlišením nebo například ultrarychlé ostření fotoaparátu známé z vlajkových modelů. Potěší rovněž možnost provozu dvou SIM karet zároveň, rychlá Wi-Fi, podpora hned několika navigačních systémů a v neposlední řadě také mobilní připojení 4G LTE.

Precizní zpracování
Telefon se v oblasti designu drží jednoduchých, čistých linií a důraz je kladen především na kvalitu dílenského zpracování. O větší pevnost a nižší hmotnost se postarají hliníková záda, která jsou odnímatelná, což se dnes bohužel jen tak nevidí. Díky tomu můžete snadno vyměnit baterii či paměťovou kartu.

Plné HD
Přestože u smartphonu není nasazena nikterak vysoká cena, přináší Moto G5 kvalitní IPS displej s příjemnou úhlopříčkou 5 palců a rozlišením Full HD, jež poskytuje mnoho detailů a výrazně zvyšuje pohodlí při čtení textu. Těšit se můžete na široké pozorovací úhly a věrně zobrazené barvy.

Vše pro dokonalou momentku
Zadní straně zařízení dominuje kruhový panel 13megapixelového fotoaparátu, který opět nabídne nečekané možnosti. Předností je rychlé ostření s využitím tzv. fázového posunu, jaké známe z dražších modelů. Přední 5MP kamerka pořizuje parádní selfies s možností softwarového zkrášlení. Zajímavostí je automatický výběr nejlepšího snímku.

Osm jader výkonu
Osmijádrový procesor a rychlá grafická jednotka poskytuje komfort v podobě dostatku výkonu i pro ty nejnáročnější aplikace a hry. V kombinaci s čistým a zbytečně nezpomalovaným systémem Android v jeho aktuální 7. verzi pak bude radostí telefon používat.

Technické specifikace

- Výrobce: Lenovo
- Operační systém: Android 7.0 (Nougat)
- Barva: šedá

Displej
- Velikost displeje: 5 "
- Rozlišení displeje: 1920 x 1080
- Poměr stran displeje: 16:9
- Počet barev: 16mil barev
- Typ displeje IPSopravit
- Jemnost displeje: 424 PPI

Fotoaparát
- Rozlišení fotoaparátu: 13 Mpixopravit
- Funkce: automatické ostření, vestavěný blesk
- Světelnost objektivu hlavního fotoaparátu: f/2.0
- Světelnost objektivu předního fotoaparátu: f/2.2
- Maximální rozlišení videa: 1080p (Full HD)

Hardware
- Frekvence procesoru: 1.4 GHz
- Počet jader procesoru: 8
- Kapacita baterie: 2800 mAh

Paměť
- Uživatelská paměť: 16 GB
- Možnost paměťové karty: ano
- Paměť RAM: 2048 MB

Záruka 12 měsíců

30 produktů v kategorii: