Menu

BB4030

Notebook MSI GL62 7RDX-1416CZ, Intel i7 2.8GHz, 8 GB RAM, 120GB SSD, Windows 10

MSI

ServisovanéServisované

1 Položka

15 990 Kč

-41%

26 990 Kč

Zboží spadá do kategorie B - SERVISOVANÉ. Zboží po odborném servisním zásahu, může nést drobné oděrky. Testováno odborným servisem! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky a stopy použití.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

Notebook MSI GL62 7RDX-1416CZ, Intel i7 2.8GHz, 8 GB RAM, 120GB SSD, Windows 10

Stav produktu: 

Zboží spadá do kategorie B - SERVISOVANÉ. Zboží po odborném servisním zásahu, může nést drobné oděrky. Testováno odborným servisem! Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky a stopy použití.
Nemusí obsahovat český manuál.

Nekompromisní grafický akcelerátor
Vychutnejte si skvělý grafický výkon díky modernímu samostatnému grafickému akcelerátoru NVIDIA GeForce GTX 1050 s 4 GB paměti, který vás ohromí dechberoucím zobrazením a vysokou plynulostí i při náročnějších hrách. Zásluhou vylepšeného čipu je její výkon až o 30% vyšší než u jejích předchůdkyň. Přináší také řadu novinek, jako například podporu virtuální reality, což oceníte při všech herních žánrech.

Optimalizovaný výkon
Připravte se na nekompromisní výkon, který vás odrovná. 7. generace procesorů Intel Core, kterou byl notebook vybaven, využívá úspornou mikroarchitekturu a moderní technologie s cílem co nejlépe optimalizovat výkon. Pracuje s taktovací frekvencí 2,8 GHz, kterou je možné prostřednictvím Turbo Boost navýšit až na 3,8 GHz, což přinese rychlejší zpracování i objemných dat za zlomek sekundy. Výhodou je také podpora přehrávání 4K videí s výrazně nižším zatížením.

Pohlcující obraz
Detailní a kvalitní obraz vám přinese 15.6" displej, který disponuje Full HD rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů. Vyznačuje se technologií IPS panelu, zásluhou které se bude obraz pyšnit vyšší ostrostí a jasem než u standardních TN displejích. Pro intenzivnější herní akci a multimediální zábavu je možné využít technologii MSI Matrix Display, která umožní rozprostřít obraz napříč 2 externími displeji připojenými prostřednictvím rozhraní HDMI a Mini Display Port.

Dynamické chlazení
Pořádná herní akce potřebuje vysoký výkon a ten zase efektivní chlazení. Na to mysleli i vývojáři při sestavování notebooku a vybavili ho exkluzivní technologií MSI Cooler Boost 4. Duální systém chlazení (CPU a GPU) disponuje dvěma samostatnými okruhy chlazení, 6 trubicemi a duálními ventilátory, které aktivně odvedou teplo z těla pryč. Stačí jednoduché stisknutí tlačítka "Cooler boost" a je to vyřešeno.

Podmanivý zvuk
Nechte se při sledování vašeho oblíbeného filmu a herních seancích vtáhnout podmanivým zvukem, který vám dopřává inovativní technologie Nahimic. Ta je využívána v mnoha oblastech včetně armády a leteckého průmyslu, díky čemuž vám poskytne skvělou zvukovou zkušenost a virtuální 7.1 zvuk vysoké kvality. Technologie MSI Audio Boost zvyšuje hlasitost a detailnost zvuku o 30% na výstupu pro sluchátka, zásluhou čehož uslyšíte každý pohyb nepřítele. Zařízení také nabídne také kvalitní nahrávání zvuku studiové kvalitě, což zúročíte například při streamování prostřednictvím rozhraní Wi-Fi nebo GLAN.

Přesná a odolná klávesnice
Přesné hraní vám zajistí pevná klávesnice od lídra herních periferií SteelSeries, která se vyznačuje vysokou odolností vůči  a mechanickému poškození. Disponuje červeným podsvícením, díky čemuž se i v noci trefíte na tu správnou klávesu. Pomocí barev a jasu podsvícení klávesnice signalizuje počet nábojů, života, životnost nástrojů či další informace a vy tak můžete rychle reagovat. Každému hráči zaručí dokonalou kontrolu nad hrou díky rychlé odezvě, optimalizované WASD zóně a podpoře antighostingu neboli rozpoznání stisku více tlačítek.

Technické specifikace: 

Úhlopříčka: 15,6 "
Procesor: Intel Core i7
Frekvence procesoru: 2,8 GHZ
Dotyková obrazovka: NE
Operační systém: Windows 10
Operační paměť RAM: 8 GB
Grafická karta: NVIDIA GeForce GTX 1050
Rozlišení displeje (PX): 1920 X 1080
Kapacita SSD: 120 GB
Wi-Fi: Ano
Počet HDMI portů: 1
Počet USB 2.0 portů: 1
Počet USB 3.0 portů: 3

Záruka 12 měsíců