Menu

BB2822

Notebook HP 250 G5 W4M72EA,BCM Intel Celeron 1.6GHz, 4GB RAM, 500GB HDD, Windows 10

ServisovanéServisované

1 Položka

4 990 Kč

-38%

7 990 Kč

Zboží spadá do kategorie B - SERVISOVANÉ. Zboží po odborném servisním zásahu, může nést drobné oděrky. Testováno odborným servisem! 
Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky a škrábance.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

Notebook HP 250 G5 W4M72EA,BCM Intel Celeron 1.6GHz, 4GB RAM, 500GB HDD, Windows 10

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - SERVISOVANÉ. Zboží po odborném servisním zásahu, může nést drobné oděrky. Testováno odborným servisem! 
Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese drobné oděrky a škrábance.
Nemusí obsahovat český manuál.

Již 5. generace oceňovaného notebooku firemního ražení, kterého si uživatelé váží pro jeho spolehlivost a optimalizaci pro práci na cestách. Tomu odpovídá i zvýšená odolnost, která chrání notebook v náročné prostředí a nechybí ani potřebné funkce zabezpečení. Jedná se tak o praktického společníka pro každodenní pracovní nasazení. Můžete si být jisti, že notebook HP 250 G5 zvládne všechny vaše každodenní úkoly.

Optimální výkon za dostupnou cenu
Za pomoci moderních technologií budete mít jako uživatel vždy k dispozici dostatek výkonu, který dodávají moderní procesor Intel Celeron, dostatečná kapacita operační paměti a integrované grafické řešení Intel HD nebo samostatná grafická karta AMD Radeon. HP 250 nabízí také možnost volby konfigurace úložného prostoru pro optimální využití a výkon. 

Vhodný jako základní firemní notebook
Notebooku nechybí podpora pro moderní ochranné prvky s jednoduchými nástroji a službami pro správu dat a zabezpečení. V případě instalace Windows 10 dostáváte k dispozici všechny funkce systému, který maximalizuje produktivitu a možnosti správy pro vaše podnikání a ochrání vás před bezpečnostními hrozbami dneška.  Proti každodenním nástrahám pomáhá chránit notebook odolná konstrukce a vy si tak můžete být jisti, že HP 250 zvládne všechny vaše úkoly nejen v kanceláři, ale také na cestách.

Pohodlné ovládání
Notebook je vybaven ostrůvkovou klávesnicí v plné velikosti s numerickými klávesami a kvalitním touchpadem s podporou vícedotykových gest. Díky těmto dvěma ovládacím možnostem bude pro vás hračkou pracovat s notebookem kdekoliv v terénu.

Komunikujte online
Nad displejem notebooku je integrována webová kamera a samozřejmě i mikrofon, díky kterým bude komunikace prostřednictvím internetu s rodinou, přáteli, kolegy, klienty a obchodními partnery velmi jednoduchá a ve špičkové kvalitě.

Nejen práce, ale také zábava
Na své si přijdou i milovníci multimédií, kterým poslech umocní zvukové technologie a reproduktory s technologií DTS Studio Sound přinášející plný zvuk. Podpora technologie HP Noise Reduction pro potlačení šumu a vibrací zajistí, že při zábavě nebudete rušeni. Oživte svou zábavu o podmanivý a velice přesný zvuk DTS Studio Sound. 

Klíčové vlastností
Základem tohoto notebooku HP 250 G5 je 2jádrový procesor Intel Celeron N3060, který pracuje na frekvenci 1.6 GHz, a je dále doplněn o 4 GB operační paměti typu DDR3. Data pro 15.6" matný HD displej s rozlišením 1366 x 768 obrazových bodů zpracovává grafika Intel HD Graphics. Pro uživatelská data je určen pevný disk 500 GB HDD a přítomná je také optická mechanika DVD±RW. Do počítačové sítě se připojíte pomocí kabelového připojení Gigabit Ethernet, nebo bezdrátového WiFi ac a nechybí ani Bluetooth. Dále máte k dispozici trojici konektorů USB (1x 3.0), HDMI, VGA, kombinovaný audio konektor sluchátek/mikrofonu, čtečku paměťových karet, stereo reproduktory se zvukem DTS Studio Sound a integrována je i praktická kamera. Jako operační systém slouží Windows 10.

Technické specifikace

 • Výrobce: HP
 • Velikost displeje: 15.6"
 • Rozelišení 1366 x 768
 • Procesor: Intel Celeron
 • Frekvence proceoru: 1.6GHz
 • Operační paměť: 4 GB DDR3
 • Typ disku: HDD
 • Kapacita disku: 500GB
 • Grafická karta: Intel HD Graphics
 • Operační systém: Windows 10
 • Barva: tmavě šedá

14 produktů v kategorii: