Menu

BB4130

Notebook HP ProBook 450 G4 (Z2Y64ES), Intel i5 2.7GHz, 8GB RAM, 240 GB SSD, Windows 10

HP

ServisovanéServisované

1 Položka

12 490 Kč

-42%

21 690 Kč

Zboží spadá do kategorie B - SERVISOVANÉ. Zboží po odborném servisním zásahu, může nést drobné oděrky. Testováno odborným servisem! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky a stopy použití.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

Notebook HP ProBook 450 G4, Intel i5 2.7GHz, 8GB RAM, 240 GB SSD, Windows 10

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - SERVISOVANÉ. Zboží po odborném servisním zásahu, může nést drobné oděrky. Testováno odborným servisem! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky a stopy použití.
Nemusí obsahovat český manuál.

Praktický notebook od společnosti HP v úhledném šasi s jemným povrchem broušeného hliníku je předurčen pro všechny typy běžných činností. Díky antireflexnímu 15,6” LED displeji s Full HD rozlišením je ideální volbou pro sledování filmů, hraní her či práci s více okny najednou. Dlouhá výdrž tříčlánkové baterie je z velké části zásluhou úsporného procesoru. Notebook je obdařen i velkým multidotykovým touchpadem, který zajistí snadnější ovládání. Předinstalovaný je moderní operační systém Microsoft Windows 10.

Nová generace procesorů přichází
Vně notebooku se ukrývá technologie procesorů Intel 7. generace. Konkrétně se jedná o model Intel Core i5 7200U, který patří do rodiny Kaby Lake. Hlavními výhodami je nízká spotřeba, která pozitivně ovlivňuje dobu výdrže baterie bez nutnosti elektrického napájení. Dvoujádrový procesor pracuje o frekvenci až 2,7GHz. Své si k výkonu řekne i samostatná grafická karta.

Pro rychlý chod notebooku je nachystán SSD disk o kapacitě 240 GB. Data si můžete zálohovat pomocí optické vypalovací mechaniky či čtečky karet.

Snadná a bezproblémová konektivita
Co se konektivity týče, tak notebook zajistí vše, na co si jen vzpomenete. Chcete si pustit film či seriál na televizi v obýváku? Využijte výstup HDMI, se kterým je přenesení obrazu mezi notebookem a televizí hračkou. Ostatní periferie mohou využívat například vysokorychlostní USB 3.0 porty. Samozřejmostí je i bezdrátová technologie WiFi a Bluetooth 4.2.

Technické specifikace

- Výrobce: HP
- Úhlopříčka displeje: 15,6"
- Rozlišení displeje: 1920 x 1080 (Full HD)
- Procesor: Intel i5
- Frekvence procesoru: 2.7GHz
- Grafická karta: NVIDIA GT 930MX
- Velikost grafické paměti: 2 GB
- Paměť RAM: 8GB
- Kapacita pevného disku: 240 GB
- Typ pevného disku: SSD
- Operační systém: Windows 10
- Barva: stříbrná

Záruka 12 měsíců

1 produktů v kategorii: