Menu

MS5-medis5

Kosmetické zrcátko s osvětlením Medisana CM 35, bílá

Medisana

Vada na kráseVada na kráse

1 Položka

390 Kč

-43%

690 Kč

Zboží spadá do kategorie B - VADA NA KRÁSE. Pouze kosmeticky poškozené, které nemá vliv na funkčnost. Testováno. V originálním poškozeném obalu.  Záruka 12 měsíců. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích „reálná fotografie ze skladu"

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

Přidat na seznam přání

Nakupte ještě za 3 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Kosmetické zrcátko s osvětlením Medisana CM 35, bílá

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - VADA NA KRÁSE. Pouze kosmeticky poškozené, které nemá vliv na funkčnost. Testováno. V originálním poškozeném obalu.  Záruka 12 měsíců. Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích „reálná fotografie ze skladu"

Nese drobné oděrky.
Nemusí obsahovat český manuál.

Toto kosmetické zrcadlo Medisana o průměru zrcadla 12 cm vám usnadní každodenní péči o obličej. Nabízí dvě osvětlené části, jednu se zrcadlem v originální velikosti a jednu s 5 násobným zvětšením. Můžete je otočit libovolným směrem na otočném kloubu o 360° do libovolné polohy. Neoslnivé osvětlení rámečku obsahuje 12 bílých LED světýlek, které rozsvítíte nebo zhasnete jednoduše dostupným přepínačem. Velkou výhodou tohoto kosmetického zrcátka Medisana CM 835 je jeho kompaktní rozměr díky úzkému spojení se základnou. Velmi příjemný design s vysoce kvalitním chromovým vzhledem umožňuje zrcátku zapadnout do Vašeho interiéru. Díky dokonalému osvětlení a pětinásobnému zvětšení Vám již neunikne žádný detail.

Technické specifikace:

  • Výrobce: Medisana
  • Hmotnost: 375 g
  • Napájení: bateri 3x AAA (nejsou součástí balení)
  • Výška: 19 cm
  • Délka: 8 cm
  • Šířka: 16,9 cm
  • Barva: bílá
Záruka 12 měsíců

22 produktů v kategorii:

1 225 Kč 2 290 Kč
1 225 Kč 2 290 Kč
1 225 Kč 2 390 Kč