Emazon je minulost, pokračujeme dál jako EZAM.CZ!

Emazon je minulost, pokračujeme dál jako EZAM.CZ!

Vážení zákazníci,
možná už se k vám doneslo, že náš internetový obchod Emazon.cz momentálně čelí nepříjemné situaci, kterou se snažíme co nejdříve vyřešit - abychom však zajistili, že vaše spokojenost s nákupy u nás nebude nijak ohrožena, rozhodli jsme se pro vás spustit novou doménu EZAM.CZ, na které nakoupíte stejně snadno a levně, jako jste byli zvyklí na Emazonu. V nezměné podobě zůstává grafika, sortiment nebo přístupové údaje (pokud jste už u nás nakupovali). Pro více informací přikládáme tiskovou zprávu, pokud byste měli jakékoliv další dotazy, neváhejte nás kontaktovat na tel. 725 532 462.

Přežije český Emazon?
Nadnárodní Amazon chce název i doménu

Nepříjemné situaci čelí přerovská společnost Support Group, která obdržela předžalobní výzvu vyzývající k ukončení činnosti od nadnárodního internetového obchodu Amazon. Ten Support Group obviňuje z porušení ochranné známky. 
„Výzva nás nepříjemně zaskočila, zvažujeme možný postup,“ komentoval obsílku jednatel společnosti Jiří Pavelka. Support Group vlastní celé portfolium internetových obchodů, mezi ty patří právě sporný Emazon.cz.
Amazon požaduje nejen úplné opuštění značky Emazon, ale také okamžité zastavení činnosti a odevzdání domény do vlastnictví korporace.
Aby minimalizovali nepříjemné dopady sporu na klienty, zakoupili majitelé náhradní doménu a jsou připraveni ji spustit. „Museli jsme se rozhodnout rychle, případný spor s Amazonem by určitě nebyl ani rychlý, ani snadný a my do té doby musíme být schopni se zákazníky komunikovat,“ doplňuje jednatel společnosti. Eshop bude nově fungovat také na doméně EZAM.CZ.

Celý článek na Deník.cz ZDE

Už od 79 Kč > fény, kulmy a žehličky na vlasy - nové modely online!

Přidejte odpověď

* Jméno:
* E-mail: (nebude zveřejněn)
   Webstránka: (www adresa shttp://)
* Komentář
Opište kód