Menu

GOOGLE SLAVÍ NAROZENINY A MY SLAVÍME S NÍM!

GOOGLE SLAVÍ NAROZENINY A MY SLAVÍME S NÍM!
Google má narozeniny a my máme supervýkonné smartphony Google Pixel!
Google má narozeniny a my máme supervýkonné smartphony Google Pixel!
Právě dnes slaví Google svoje 21. narozeniny. Firmu Google Inc. si nechali zaregistrovat 4. září 1998 Sergey Brin a Larry Page. Jednalo se o dva studenty americké Stanfordovy univerzity. Vlastní firma vznikla v garáži jejich kamarádky Susan Wojcic. Ta se pak stala jejich první marketingovou ředitelkou a na svědomí má loga Googlu. Většina z nás si bez Google ani nedokáže představit svůj život! Tento nejrozšířenější vyhledávač znají miliony lidí po celém světě. Studenti v to ani nedoufali a stali se z nich miliardáři.

V sortimentu SMARTPHONŮ máme další akvizici společnosti Google - kvalitní a supervýkonné smartphony GOOGLE PIXEL se slevami až 55 %! Velkou výhodou je čistý, optimalizovaný a vždy aktualizovaný systém Android. Google smartphone ale také nabízí velice kvalitní fotoaparát, neomezené cloudové úložiště pro fotky, rychlonabíjení baterie nebo fantastický AMOLED displej! K tomu také patří i speciální služby jako například hlasový asistent. V nabídce najdete také domácí reproduktory a hlasové asistenty GOOGLE HOME s umělou inteligencí pro komunikaci a spouštění služeb jako Google Music, Spotify, YouTube Music, Pandora a TuneIn Play.

Slogan e-shopu Ezam.cz je “Tady nakupuji levně” - a je to pravda, protože zde nenajdete žádný produkt, který by nebyl zlevněný!

Přidejte odpověď

* Jméno:
* E-mail: (nebude zveřejněn)
   Webstránka: (www adresa shttp://)
* Komentář
Opište kód