Menu
Sleva! Láhev na vodu HoneyHolly - 750ml, růžovozelená +

AM-L-HOLLY

Láhev na vodu HoneyHolly - 750ml, růžovozelená

HoneyHolly

RozbalenéRozbalené

1 Položka

390 Kč

-34%

590 Kč

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v originálním poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců.


Více informací

Přidat na seznam přání

Nakupte ještě za 3 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Nerezová láhev na vodu HoneyHolly, 750ml

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v originálním poškozeném obalu. Záruka 12 měsíců.

EKOLOGICKÉ A ODOLNÉ - Nerezová ocel bez BPA, bez ftalátů, toxinů, potravinářské kvality 304 (18/8). Láhev na pitnou vodu HoneyHolly vám zajistí zdravou hydrataci a je vhodná pro děti i dospělé.

- Technologie izolace dvojité stěny - přenosná kovová láhev na vodu z nerezové oceli s izolovanou konstrukcí dvojité stěny, módou a funkcí; udržuje kapalinu studenou až 24 hodin, horkou až 12 hodin. Funkční nápojová láhev na zimu a léto.

- S NÍZKÝM TĚSNÍCÍM VÍKEM - Láhev na vodu z nerezové oceli s vakuovým těsnicím víčkem poskytuje dobré utěsnění a zajišťuje, že nedochází k úniku vody. Každá láhev na pití je zcela nepropustná a snadno se otevírá otočným víčkem. Bez ohledu na teplotu kapaliny v této lahvičce se nikdy nebude potit ani nebude horká na dotek.

- VAŠE DOKONALÁ SPOLEČNOST - Úzká ústa a zapečetěná sportovní láhev usnadňují odhození vašeho kempingového batohu nebo zadního sedadla bez obav z úniku. Tato oblíbená sportovní láhev může být použita doma, v tělocvičně, na silnici, v autě, v táboře, na túru, ve škole nebo v kanceláři.

- HONRYHOLLY PROMISE: Myslíme si, že HoneyHolly je vynikající láhev s vodou na trhu. Poskytujeme dokonalý poprodejní servis pro všechny produkty HoneyHolly, abychom se vyhnuli závadám výrobce.

Technické specifikace

- Výrobce: HoneyHolly
- Barva: Růžovozelená
- Materiál: Nerezová ocel
- Objem: 750ml

Záruka 12 měsíců

30 produktů v kategorii: