Menu

HR-X90L-gold

Tablet Lenovo Yoga Book YB1-X90L ( ZA0W0056CZ ) s dotykovou klávesnicí, 4GB/64GB - zlatá

Lenovo

Zánovní použitéZánovní použité

1 Položka

6 190 Kč

-56%

13 990 Kč

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V poškozeném originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Přes horní obal je samolepka.
Nese oděrky a stopy použití
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

Tablet Lenovo Yoga Book YB1-X90L ( ZA0W0056CZ ) s dotykovou klávesnicí, 4GB/64GB - zlatá

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V poškozeném originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Přes horní obal je samolepka. 
Nese oděrky a stopy použití
Nemusí obsahovat český manuál.

Zažijte nový způsob práce a zábavy s tabletem 2v1, jaký jste ještě neviděli. Lenovo Yoga Book přináší inovativní řešení s klávesnicí Halo na podložce Create Pad a stylusem s opravdovým inkoustem, který umožňuje bleskovou tvorbu a digitalizaci poznámek či náčrtků. Nechte se inspirovat a podpořte svou kreativitu s tabletem 2v1 Lenovo Yoga Book. Je tenký, lehký, odolný, stylový a snadno přenosný.

Používejte Yoga Book způsobem jaký potřebujete
Využijte jedinečný design zařízení Yoga Book a otáčejte dotykový displej a klávesnici Halo o 360°. Díky tomu získáte 4 různé režimy použití. Polohu notebook využijete, pokud chcete pracovat produktivně. Volně ležící režim pro tvorbu vám umožní kreslení a psaní poznámek. Režim sledování umožní pohodlné prezentace a multimediální zábavu v optimální poloze displeje, a když otočíte displej o plných 360°, pak můžete Yoga Book využít jako klasický tablet.

Pište poznámky přirozeně
Psaní poznámek na papír je nejpřirozenější způsob jaký známe. Pomocí pera Real Pen snadno napíšete poznámky stejně jako inkoustem na papír a Yoga Book vše bez potíží převede do digitální podoby. S aplikací Lenovo NoteSaver pak můžete využít zařízení Yoga Book jako inteligentní psací podložku. Pero Real Pen dokáže rozpoznat 2048 úrovní tlaku, takže je velmi přesné pro každý váš nápad a zachytí i ty nejjemnější detaily. Jeho další velkou výhodou je absence baterie, takže ho nikdy nemusíte nabíjet.  

Inovativní klávesnice Halo
Není čas na zábavu a potřebujete rychle pracovat? Stačí vyvolat klávesnici Halo na podložce Create Pad a můžete pracovat jako na notebooku. Podporuje automatické dokončování a opravování hned během psaní a hmatová odezva a klávesové zkratky zajišťují zážitek na úrovni skutečné klávesnice. A pokud máte hotovo, klávesnici Halo stačí skrýt.

Skvělý společník na cesty
S tabletem 2v1 Lenovo Yoga Book budete vždy maximálně produktivní. Skvěle se hodí na cesty díky tenkému provedení a odolné konstrukci z prémiové slitiny hliníku a hořčíku. Osloví vás i jeho velmi nízká hmotnost pod hranicí 0.7 kg s tloušťkou necelých 10 mm. Překvapivá je navíc i výdrž při práci na baterie.

Prvotřídní zábava
I tenké a kompaktní zařízení vám může poskytnout příjemný zvukový zážitek. Díky kombinaci kvalitních reproduktorů a zvukové technologie Dolby Atmos přináší působivý zvuk, který vás dostane. V kombinaci s prémiovým IPS displejem s vysokým rozlišením, získáte perfektního společníka pro zábavu.

Technické specifikace

- Výrobce: Lenovo
- Grafická karta: Intel HD Graphics 400
- Typ pevného disku: SSD
- Vnitřní paměť: 64GB
- Velikost operační paměti: 4GB
- Typ paměti: LPDDR3 (na desce)
- Barva: zlatá

Procesor
- Typ procesoru: Intel Atom
- Generace procesoru: Cherry Trail - 4. generace
- Model procesoru: Z8550 (1.44/2.4GHz 4jádra/4vlákna)

Displej
- Typ displeje: dotykový, IPS
- Rozlišení displeje: 1920 x 1200 (WUXGA)
- Úhlopříčka displeje: 10,1 palců

Záruka 12 měsíců

30 produktů v kategorii: