Menu

HR-YT3-X50F-bla

10,1" Tablet Lenovo TB3 T3 - X50F (ZA0H0057CZ), 16GB - černá

Lenovo

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

1 Položka

2 990 Kč

-40%

4 990 Kč

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést oděrky a stopy použití. Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese stopy použití, drobná oděrka.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

10,1" Tablet Lenovo TB3 T3 - X50F (ZA0H0057CZ), 16GB - černá

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést oděrky a stopy použití. Záruka 12 měsíců. V originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese stopy použití, drobná oděrka.
Nemusí obsahovat český manuál.

V tabletu Yoga Tab 3 se opět setkáváme s již legendárním designem s válcovitou stranou ukrývající vysokokapacitní baterii a praktický stojánek. Díky němu se vám bude pohodlně pracovat za jakýchkoliv podmínek – při držení v jedné ruce jako časopis, při práci u stolu či v kuchyni, kde oceníte možnost tablet zavěsit a sledovat tak oblíbený seriál přímo před sebou. Interagovat budete přes 10" HD displej s krásnými barvami, kontrastem a širokými pozorovacími úhly. Svůj multimediální potenciál dává tablet najevo prostřednictvím stereo reproduktorů Dolby Atmos s ekvalizérem. Obstojné fotografie a video zase pořídíte skrze otočný fotoaparát. Plynulé reakce systému Android zajišťuje výkonný čtyřjádrový procesor, který se nezalekne ani složitější kresby pomocí libovolného pera.

Jedinečný design
Řada Yoga vyniká mezi všemi ostatními tablety originální konstrukcí napodobující přehnutý lifestylový magazín. To přináší přirozenější ergonomii při držení zařízení v jedné ruce a navíc umožňuje přidat praktický kovový stojánek. Díky němu lze tablet používat ve čtyřech módech nazvaných Podrž, Postav, Polož a Pověs. Záleží jen na vás.

Stvořen pro multimédia
Vedle šikovného stojánku integrovaného do speciálně tvarovaného těla je dominantou 10" HD displej s IPS panelem, což je synonymum pro věrně podané barvy, dobrý kontrast a vysoký jas ze všech myslitelných pozorovacích úhlů. Pod displejem pak nalezneme perforovaný panel s dvojicí dopředu směrovaných reproduktorů certifikovaných společností Dolby.

Vidí všechno
Oproti standardnímu řešení, kdy máte jeden lepší fotoaparát na zadní straně a druhý, o poznání horší vepředu nad displejem, přichází Lenovo s otočným 8mpx snímačem. Snadno jej nasměrujete, kam je zrovna zapotřebí, a můžete fotografovat, natáčet videa či telefonovat po Skypu, jak je libo. Díky jeho vysoké světelnosti budete navíc dobře vidět i za šera.

Kreslete a pište
Lenovo Yoga Tab 3 dovoluje díky technologii zvané AnyPen kreslit či psát jakýmkoliv předmětem, takže nemusíte mít speciální drahý stylus. K zapsání poznámek či načrtnutí myšlenkových schémat tak můžete použít úplně obyčejnou tužku nebo běžné propisovací pero. Nic vám tak nebrání v pracovním tempu.


Na práci i na zábavu
Srdcem celého zařízení je výkonný čtyřjádrový procesor s frekvencí poskytující dostatečnou výpočetní sílu pro zábavu ve formě hraní her, sledování filmů či kreslení. V oblasti pracovního nasazení vás pak potěší možnost spustit více aplikací najednou. Co se další výbavy týče, nepřijdete o GPS navigaci, rychlou Wi-Fi ani o oblíbené Bluetooth rozhraní.

Technické specifikace:


Výrobce: Lenovo
Operační systém: Android 5.1 (Lollipop)
Typ procesoru: Qualcomm Snapdragon 212
Velikost paměti: 16 GB
Rozlišení zadního fotoaparátu: 8 Mpx
Hmotnost: 655 g
WiFi: ano
3G: ne
LTE: ne
Bluetooth: ano
HDMI: ne
USB micro: ano
USB host: ano
DVB-T: ne
GPS: ano
NFC: ne
Slot pro paměťovou kartu: ano
Akcelerometr (G-senzor): ano
Velikost RAM paměti: 2 GB
Typ paměti: LP-DDR3
Úhlopříčka displeje: 10.1 palce
Rozlišení displeje: 1280 x 800
Typ displeje: IPS
Kapacita baterie: 8400 mAh

Záruka 12 měsíců

30 produktů v kategorii:

1 390 Kč 3 690 Kč
1 290 Kč 3 490 Kč