Menu

HR-tabl-len-A10

10,1" Tablet Lenovo TAB 2 A10-70F (ZA000006CZ), 2GB/16GB - modrá

Lenovo

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

1 Položka

2 290 Kč

-54%

4 990 Kč

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné oděrky a stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu"

Nese drobné oděrky a stopy použití.
Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

10,1" Tablet Lenovo TAB 2 A10-70F (ZA000006CZ), 2GB/16GB - modrá

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - SERVISOVANÉ. Zboží po odborném servisním zásahu, může nést drobné oděrky. Testováno odborným servisem! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Nese oděrky a stopy použití.
Nemusí obsahovat český manuál.

Tenký desetipalcový tablet od společnosti Lenovo vám padne do oka i do ruky. Nabízí jedinečný zvukový zážitek a jasný širokoúhlý obraz, na který bude radost pohledět. S vysokým výkonem a rychlou odezvou se TAB 2 A10 stane skvělým parťákem pro hraní her a další multimediální činnosti. Nechte se rozmazlovat a otevřete své dlaně multimediální zábavě. Uvidíte, že na přednosti tohoto tabletu si zvyknete velmi rychle.

Displej plný života
Širokoúhlý IPS displej tohoto tabletu si zamilujete. Může za to nejen velká, desetipalcová úhlopříčka, ale i plné Full HD rozlišení. Zobrazovací plocha tohoto modelu vám tak přinese opravdu výjimečnou podívanou.

Zvukový požitek
Technologie Dolby Atmos Cinematic Moving Audio v kombinaci s perfektním reproduktorem Sound Bar jsou zárukou opravdu kvalitního a čistého prostorového zvuku. Zaposlouchejte se…

Plnohodnotný výkon
Tab 2 A10 pohání čtyřjádrový procesor, který vám poskytne přesně takový výkon a odezvu, jakou budete v daný moment potřebovat.

Dokonale mobilní
Je to tenké a snadno se to přenáší. Co je to? Přece Lenovo Tab 2 A10! Výrobce si dal při výrobě tohoto modelu opravdu záležet, takže nyní máte k dispozici tablet v tenkém a přenosném provedení.

Aplikace, které mají potenciál
Užívejte si svůj tablet na maximum. S prémiovými aplikacemi Lenovo to půjde snadno. Jejich prostřednictvím můžete sdílet soubory s přáteli, zvýšit rychlost i zabezpečení vašeho zařízení a mnoho dalšího.

Technické specifikace

- Výrobce: Lenovo
- Kapacita baterie: 7200 mAh
- Operační systém: Android 5.0 (Lollipop)
- Typ procesoru: MediaTek MTK 8165
- Rozlišení zadního fotoaparátu: 8 Mpx

Paměť
- Velikost RAM paměti: 2 GB
- Typ paměti: LP-DDR3
- Vnitřní paměť: 16GB

Displej
- Úhlopříčka displeje: 10.1 palce
- Rozlišení displeje: 1920 x 1200
- Typ displeje: IPS

Záruka 12 měsíců

30 produktů v kategorii: