Menu

BB4833

Televizor Sony KD-65XE8596

Sony

Zánovní použitéZánovní použité

Tento produkt již není na skladě

19 990 Kč

-64%

54 990 Kč

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití.
Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. 

                      !!!! POUZE OSOBNÍ ODBĚR !!!!

Obsah balení: TV, napájecí kabel, klasický dálkový ovladač, stojan.

Stojan má poškozený plastový kryt - nemá vliv na funkčnost.

Více informací

Přidat na seznam přání

Nakupte ještě za 3 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

SMART Televizor Sony KD-65XE8596

Stav produktu:

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití.
Testováno! Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu. 
Stav zboží a příslušenství naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

                            !!!! POUZE OSOBNÍ ODBĚR !!!!

Obsah balení: TV, napájecí kabel, klasický dálkový ovladač, stojan.

Stojan má poškozeny plastový kryt - nemá vliv na funkčnost.

Televizor Sony KD-65XE8596 je 65“ SMART televizor s úhlopříčkou skvělých 164 cm a s dokonalým zobrazením obrazu díky rozlišení 4K UHD 3 840 x 2 160. Tento 4K televizor vám nabízí řadu špičkových technologií, které se starají o hladký výkon, dokonale realistický obraz i zvuk, ale dokonce i o vaši zábavu. 

Špička v rozlišení 4K UHD
4K Ultra HD je v tuto chvíli špičkou v rozlišení, která vám může být nabídnuta. Jedná se o rozlišení, které zajistí, že i ten nejmenší detail na obrazovce bude ostřejší a zřetelnější což ve výsledku vytvoří neuvěřitelně realistický obraz, který vás doslova přenese do dění na scéně.

4K HDR Procesor X1 pro detailnější, přirozenější a skutečnější obraz
4K HDR Procesor X1 je výkonný procesor využívající řadu pokročilých algoritmů pro omezení šupu či zvýraznění detailů, díky čemuž dokáže televizor Sony zobrazit obraz dokonale ostrý, čistý a reálný, plný přirozených barev, které jsou zobrazovány v plné hloubce s vysokými úrovněmi jasu. Přímo u vás doma tak ožívá realita vašich oblíbených příběhů.

Špičkový obraz zobrazuje 4K HDR Procesor X1 ve spolupráci s dalšími výkonnými technologiemi, mezi které patří technologie vylepšení objektů pomocí HDR, technologie Super Bit Mapping 4K HDR a vylepšení dynamického kontrastu.

Vylepšení objektů pomoci HDR
Spatřete obraz přirozený a reálný, kde naplno rozeznáte vrcholky hor, skryté textury květin a kde se vašim očím otevře divoká příroda barevná a kontrastní, čili přesně taková jaká je ve skutečnosti. O vše se v tomto případě postará technologie vylepšení objektů pomocí HDR, která analyzuje barvu jednotlivých objektů na zobrazovacím panelu, a která upravuje kontrast, tak aby bylo dosaženo větších hloubek a detailních textur.

Super Bit Mapping 4K HDR
Jedná se o další technologii, která ve spolupráci s výkonným procesorem 4K HDR X1 vytváří obraz s přirozeným a plynulým obsahem vyplněným tisíce barevných odstínů a tónů, bez nevzhledných pruhů, které se mohou objevovat u jiných televizorů.

Triluminos displej
Zažijte rozdíl s displejem Triluminos, který doslova předstihne realitu a umocní váš zážitek ze sledování díky skvělé reprodukci červených, zelených a modrých odstínů. Díky přesnému mapování barev má televizor k dispozici oproti konkurenčním televizorům širší barevné spektrum, takže výsledný obraz obsahuje přirozené odstíny a tóny, díky kterým vše působí skutečným a věrným dojmem.

Bezkonkurenční kontrast s Backlight Master Drive
Tato technologie dokáže zobrazit až nevídaný dynamický rozsah s neuvěřitelně tmavou černou barvou a s neuvěřitelně oslnivě jasnými plochami. Aby bylo z této technologie vytěženo opravdové maximum, disponuje Backlight Master Drive jedinečnou konstrukcí s mimořádně hustou sítí LED diod, jejichž světlo je směřováno přímým paprskem, takže je snížen rozptyl světla a odlesky a vzniká tak zřetelný obraz s jasnou bílou a tmavší černou.

Technologie X-tended Dynamic Range Pro
Díky přesnému vyvážení světelného výkonu na celé obrazovce, ztlumení některých oblastí a zesílení jiných, dosahuje technologie X-tended Dynamic Range Pro až třikrát většího rozsahu jasu než u běžných televizorů. Díky této technologii s mimořádně přesnou regulací podsvícení jsou tmavé části oblasti ještě tmavší a jasné scény ještě jasnější. Každá scéna je tak oživena tím nejširším možným rozsahem jasu.

Dokonalý ultratenký design
Společnost Sony se rozhodla najít rovnováhu a zlatou střední cestu mezi televizní obrazovkou a vaším domácím pokojem. Výsledkem je televizor, který ladí se svým okolím a vytvoří s ním dokonalou souhru a harmonii.

Android TV
Otevřete dveře domácí zábavě díky této Android TV. Díky tomuto operačnímu systému ve vaší SMART televizi si můžete snadno užívat vše od filmů, her, fotografií, hudby, internetu i aplikací a to vše přehledně na velké obrazovce. Samozřejmostí je snadná orientace v prostředí díky obsahové liště, která vám usnadní nalezení té správné zábavy přímo pro vás. Skvělou volbou pro snadné vyhledávání se můžou stát jednoduché hlasové pokyny.

Technické specifikace: 

Úhlopříčka displeje [cm]: 164
Úhlopříčka displeje ["]: 65
Nativní rozlišení: 3840 x 2160 (4K UHD)
Technologie TV: HDR, LED, Smart (chytrá), Triluminos
Frekvence (Hz): 100
Index kvality obrazu: 1 000

Multimediální funkce
WLAN (WiFi): Ano
Bluetooth: Ano
Operační systém: Google Android
Webový prohlížeč: Ano
EPG: Ano
Miracast (Zrcadlení obrazu): Ano
Ovládání hlasem: Ano

Rozhraní
HDMI: Ano
Počet HDMI: 4
USB: Ano
RCA (Komponentní): Ano
Jack 3,5mm (sluchátka): Ano
Optický audio: Ano
LAN: Ano
CI: Ano

Tuner
Typ tuneru: Duální, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
Podpora H.265 (HEVC): Ano
CRA certifikace: Ano

Ostatní parametry
Montáž na zeď: Ano
Energetická třída: A+
Spotřeba [W]: 114
Výkon reproduktorů [W]: 20
České menu: Ano
Doporučená vzdálenost sledování (m): 2,5
Barva: Černá

Záruka 12 měsíců

15 produktů v kategorii:

4 490 Kč 23 990 Kč
5 490 Kč 16 990 Kč
4 890 Kč 12 990 Kč
5 990 Kč 16 990 Kč
2 590 Kč 10 990 Kč
4 890 Kč 14 999 Kč
5 690 Kč 19 990 Kč
13 990 Kč 39 990 Kč
4 890 Kč 21 990 Kč
3 990 Kč 14 990 Kč
5 690 Kč 18 990 Kč