Menu

BB5643

OLED SMART Televizor LG 55EG910V

LG

Zánovní použitéZánovní použité

Tento produkt již není na skladě

15 990 Kč

-67%

48 990 Kč

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Obsah balení: TV, klasický dálkový ovladač, napájecí kabel, stojan.

Více informací

Přidat na seznam přání

Nakupte ještě za 3 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

OLED SMART Televizor LG 55EG910V

Stav produktu: 

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Obsah balení: TV, klasický dálkový ovladač, napájecí kabel, stojan.

Displeje LG OLED TV dokáží zobrazit hluboké černé odstíny, jaké na obrazovce LED nikdy neuvidíte. Snímky jsou vykresleny do nejmenších detailů a vykazují neskutečnou kvalitu obrazu, která byla dosud nepředstavitelná. Zažijte na vlastní oči, jak dokonalá černá mění skutečný význam barev a Váš smysl pro realitu.

Dokonalá černá
Poznejte dokonalé vyjádření černé barvy, jakou nemá žádný jiný televizor. Dokonalá černá, nekonečný kontrast a maximální paleta barev, to vše je možné prostřednictvím vaší obrazovky. Každý jednotlivý pixel emitující světlo zprostředkuje vašim očím zážitek z nekonečného kontrastního poměru. S LG OLED TV nyní vidíte i nejjemnější detaily, které pro vás dosud byly skryté, například tmavé zvíře v nočních stínech.

Dokonalá křivka
Dopřejte očím klid a sledujte obrazovku, která je ideálně tvarovaná podle vašeho přirozeného zorného pole. Vychutnejte si úchvatný obraz a nechte se zcela vtáhnout do děje z jakéhokoli úhlu pohledu. Obraz zakřiveného televizoru LG OLED má stejnou kvalitu bez ohledu na to, kde sedíte. Nyní můžete spatřit zázraky přírody způsobem, který je zcela přirozený.

Dokonalé barvy
Zažijte na vlastní oči, jak dokonalá černá mění skutečný význam barev a maximalizuje Váš smysl pro realitu. Snímky jsou vykresleny do nejmenších detailů a vykazují neskutečnou kvalitu obrazu, která byla dosud nepředstavitelná. Porovnat se dá jen s realitou, protože každý jeden pixel je samostatný zdroj světla. LG OLED televizory představují nejživější obraz jaký svět dosud znal.

Čistý pohyb
Nenechte si uniknout rychlé akční scény ze svého oblíbeného filmu nebo fanděte svému oblíbenému sportovnímu týmu s maximálně ostrým obrazem. Vysoce vyvinutý systém odezvy televizoru LG OLED je zárukou toho, že vám nikdy neuniknou rozhodující okamžiky filmu či sportovního přenosu. Tato obrazovka s neuvěřitelně jasným a křišťálově čistým obrazem zprostředkuje každý pohyb plynule a bez rozmazání.

Pixely emitující světlo
Každý pixel televizoru LG OLED, který překonává technologii LED, vám umožňuje ponořit se do světa nepřekonatelných barev. Každý pixel emitující světlo televizoru OLED se sám zapíná a vypíná, aby mohly vyniknout i nejmenší detaily v obrazu neskutečné kvality, jaký byl dříve nepředstavitelný. Obrazovka vám pokaždé zprostředkuje téměř dokonalý obraz s nejjasnějšími bílými odstíny a nejtmavšími černými tóny při každém typu a kvalitě osvětlení.

webOS 2.0
Sžijte se s jednoduchou a intuitivní platformou webOS 2.0 chytrého televizoru LG. Díky nejsnazšímu ovládání chytrého televizoru si můžete užívat více ze své oblíbené zábavy. Dopřávejte si více radosti, méně starostí a jednoduchou navigaci dostupným obsahem prostřednictvím ovládání Magic Remote. Se svým televizorem můžete pohodlně komunikovat pomocí kurzoru, klikání a rolování na obrazovce nebo můžete jen sedět a vydávat hlasové příkazy.

ULTRA Surround
Vyplňte celou místnost vším, co může zvuk v kvalitě Ultra Surround nabídnout. Nechte se obklopit zvukem, který svojí hloubkou posouvá hranice vašeho vnímání dynamiky. Z každého směru a úhlu pohledu si uvědomíte, jak povznášející a okouzlující může být LG 4K ULTRA HD TV.

Art Slim
Design Art Slim televizoru LG OLED spojuje funkci a stylovost, aby vám nabídl pohodlí a eleganci. Tento úžasně štíhlý televizor překonává z hlediska štíhlosti většinu chytrých telefonů, aniž by dělal kompromisy v komfortu a kvalitě. Užijte si chvíle strávené se špičkovou technologií, kterou vám nabízí nejmodernější a nejstylovější televizor světa.

Technické specifikace: 

Displej
Úhlopříčka obrazovky: 55" (138 cm)
Rozlišení displeje [px]: Full HD (1920 x 1080)
Typ podsvícení: OLED
3D technologie: pasivní

Funkce
Miracast: ano
Smart TV: ano
WiFi: ano

Konektory
Počet CI/CI+ slotů: 1

Napájení a spotřeba
Energetická třída: A
Spotřeba při zátěži [W]: 110
Spotřeba el. energie [kW/rok]: 161

Operační systém
Operační systém: WebOS

Připojení k síti
Wi-Fi: ano
Síťová karta - rychlost [Mbps]: 10/100/1000
RJ-45 port: ano
Počet portů RJ-45: 1

Reproduktory
Integrované reproduktory: ano
Konfigurace reproduktorů: 2.0
Výkon reproduktorů [W]: 20

Rozhraní
USB 2.0: ano
Počet portů USB 2.0: 2
USB 3.0: ano
Počet portů USB 3.0: 1
HDMI vstup: ano
Počet HDMI vstupů: 3
Digitální optický výstup: ano
CI/CI+ slot: ano
Kompozitní vstup: ano
Komponentní vstup: ano

Tunery
DVB-T: ano
DVB-T2: ano
DVB-S2: ano
DVB-C: ano

Záruka 12 měsíců

15 produktů v kategorii:

19 990 Kč 54 990 Kč
4 490 Kč 23 990 Kč
5 490 Kč 16 990 Kč
4 890 Kč 12 990 Kč
5 990 Kč 16 990 Kč
2 590 Kč 10 990 Kč
4 890 Kč 14 999 Kč
5 690 Kč 19 990 Kč
13 990 Kč 39 990 Kč
4 890 Kč 21 990 Kč
3 990 Kč 14 990 Kč
5 690 Kč 18 990 Kč