Menu
Sleva! Multifunkční kancelářská tiskárna Konica Minolta BIZHUB 558 +

KOM-MI-558

Multifunkční kancelářská tiskárna Konica Minolta BIZHUB 558

Konica

Zánovní použitéZánovní použité

1 Položka

56 239 Kč

-44%

99 990 Kč

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Rok výroby: 2017
Počet vytištěných stránek: 1347647

Nese oděrky, stopy použití.

Nemusí obsahovat český manuál.

Více informací

Přidat na seznam přání

Nakupte ještě za 3 000 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Multifunkční kancelářská tiskárna Konica Minolta BIZHUB 558

Stav produktu: 

Zboží spadá do kategorie B - ZÁNOVNÍ, POUŽITÉ. Použité zboží, může nést stopy použití. Záruka 12 měsíců. V náhradním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených vodoznakem „reálná fotografie ze skladu".

Rok výroby: 2017
Počet vytištěných stránek: 1347647

Nese oděrky, stopy použití.

Nemusí obsahovat český manuál.

Černobílý multifunkční kopírovací stroj Konica Minolta bizhub 558 zvládne veškeré požadavky pracovníků velkých pracovních skupin v korporátním prostředí jako centrální tiskové centrum určené pro zpracování velkého množství tisku. Při kopírování, tisku, skenování, digitalizaci dokumentů a volitelně i při faxování stroj nabízí velice jednoduchou obsluhu.

Tiskový řadič Emperon, disponující vynikající kompatibilitou PostScriptu, PCL tisku a XPS formátu nabízí atraktivní funkce pro zvýšení kvality řízení tisku. Použitá technologie společnosti Konica Minolta v tiskovém řadiči zajišťuje dokonalou integraci stroje do jakéhokoli síťového prostředí Windows a Macintosh včetně Linuxových aplikací. Tiskový řadič Emperon ve spolupráci s procesorem kopírovacího stroje s vysokou taktovací rychlostí disponuje podporou přímého tisku souborů PDF, PostScript TIFF, XPS a OOXML.

Vysokorychlostní jednoprůchodový podavač originálů
Standardní součástí kopírovacího stroje Konica Minolta bizhub 558 je oboustranný jednoprůchodový podavač originálů pro kopírování skenování a faxování dokumentů. Tento podavač originálů s vestavěným druhým CCD snímačem umožňuje oboustranné snímání dokumentů při jednom průchodu originálu podavačem rychlostí až 240 obrazů za minutu. Podavač originálů je také vybaven funkcí nepřetržitého snímání dokumentů.

Efektivní síťové skenovací funkce
Multifunkční stroj Konica Minolta bizub 558 nabízí výkonné černobílé a barevné skenování do emailu, na FTP server, skenování dokumentů do složky v počítači a několika dalších směrů. Dále lze ukládat naskenované dokumenty na pevný disk kopírovacího stroje. Naskenované dokumenty lze ukládat ve formátech JPEG, TIFF, PDF, kompaktní PDF, šifrované PDF, XPS, kompaktní XPS a PPTX. Volitelně lze skenovací funkce rozšířit o skenování do formátu PDF/A 1a a 1b, prohledávatelného PDF a prohledávatelného formátu PPTX, DOCX a XLSX .

Dokončovací jednotky na výstupu stroje
Pro zpracování menších tiskových sestav lze na výstup kopírovacího stroje Konica Minolta bizhub 558 implementovat finišer FN - 533 s kapacitou 500 listů papíru, funkcemi vícebodového sešívání dokumentů a volitelně i děrovacím modulem. Pro zpracování rozsáhlejších tiskových úloh je vhodný podlahový finišer FN - 536 s kapacitou 3 300 listů papíru s funkcemi vícebodového sešívání a možností děrování dokumentů.

Klíčové vlastnosti: 

- rychlost tisku A4/A3: 45/22 stran za minutu černobíle
- formáty papíru: A6 až SRA3 (vetší než A3), vlastní formáty a dlouhé papíry délky až 1,2 m
- 9" dotykový displej s podporou multitouch a jednoduchým ovládáním
- jednoprůchodový oboustranný podavač originálů skenuje obě strany dokumentu při jediném průjezdu rychlostí až 160 str/min
- možnost ověření uživatele přes NFC (Android) nebo Bluetooth LE (iPhone/iPad)
- podpora všech současných technologií mobilního tisk

Technické specifikace: 

  • Systémová paměť: 4 GB (standardně)
  • Systémový pevný disk: 250 GB (standardně), 320 GB (volitelně)*, * jednotlivé funkce využívají vždy přidělenou část kapacity disku
  • Rozhraní: 10-Base-T/100-Base-T/1 000-Base-T Ethernet, USB 2.0, Wi-Fi 802.11b/g/n (volitelně)
  • Zobrazovací proces: elektrostatický laserový
  • Tonerový systém: polymerovaný toner Simitri® HD
  • Rychlost tisku: černobíle A4/A3 (str/min) 55 / 27
  • Formát papírů: SRA3, A3, A4, A5, A6
  • Funkce: tisk, sken, fax, kopírování
  • Typ: Mulfifunkční zařízení
  • Barvy: Černobílé

14 produktů v kategorii: