Ezam.cz - TV, AUDIO, VIDEO s vyššími - časově omezenými - slevami až 79 %!

close Zavřít
  • -210 Kč
  • Novinka

Kolagenový prášek Marble Collagen Pulver, 500 g

Marble
V-1625

2 roky Nové Nové

Zboží spadá do kategorie A - NOVÉ. V originálním obalu.

Expirace: 08/2026

389 Kč
S DPH
599 Kč Sleva 35%
Počet
Poslední kus skladem

Kolagenový prášek Marble Collagen Pulver, 500 g

Přináší komplex aminokyselin ve vysokých dávkách, které podporují zdraví pokožky, kloubů, vlasů a nehtů. Kolagenový prášek je založen na kolagenových peptidech, což jsou menší molekuly kolagenu, které jsou lépe vstřebatelné tělem. Každá dávka obsahuje vysokou koncentraci kolagenu, který je klíčový pro pevnost, elasticitu a hydrataci pokožky. Díky komplexu aminokyselin podporuje tento prášek také zdraví kloubů, podporuje růst a pevnost vlasů a nehtů.

Chuťově neutrální: Ať už ho přidáte do jogurtu nebo ho smícháte s nápojem, Marble Collagen je účinná směs hydrolyzovaných kolagenových peptidů typu 1, 2 a 3, které synergicky působí na váš organismus. Díky 100% přírodním aromatům a jemné sladkosti si ho vychutnáte bez nepříjemné chuti.

Vynikající rozpustnost bez hrudek: Kolagenový prášek se okamžitě rozpouští a lze ho snadno míchat bez hrudkování. Díky aglomerovaným kolagenovým peptidům a vysoké průtokové filtraci se prášek rozpouští lépe než kdy dříve - dosáhnete tak čiré tekutiny bez zbytků.

Ingredience: 100% hydrolyzát kolagenu z pastvy skotu.

Nové

Doporučené produkty z kategorie: