B00FQD6E74

Bestway sada na čištění bazénů, vysavač 190 cm

Předváděcí z výstav a veletrhůPředváděcí z výstav a veletrhů

1 Položka

490 Kč

-38%

790 Kč

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V poškozeném originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Na koncovce pro vysavač je nalomen zámek.
Nese známky použití.

Více informací

Bestway sada na čištění bazénů, vysavač 190 cm

Stav produktu

Zboží spadá do kategorie B - PŘEDVÁDĚCÍ Z VÝSTAV A VELETRHŮ. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést drobné stopy použití. Testováno! Záruka 12 měsíců. V poškozeném originálním obalu.
Stav zboží naleznete ve fotografiích označených „reálná fotografie ze skladu".

Na koncovce pro vysavač je nalomený zámek.
Nese známky použití.

Tento vysavač bazénů Bestway se snadno nastavuje apoužívá. Stačí připojit k filtru čerpadlo s jedním z přiložených adaptérů a začít čistit. Nečistoty jsou nasávány do vyjímatelného a opakovaně použitelného vaku na listy. Vakuová souprava obsahuje čtyři lehké hliníkové tyče, které se spojují dohromady a vytvářejí tyč.  Součástí balení dva vyměnitelné konverzní nástavce, které se připojují ke vysavači - první s kartáče pro boj s tvrdým špinavým prostředím a a druhý se standardní bazénovou vakuovou hlavicí pro sání volných nečistot. Máte tak prakticky dva typy efektivních vysavačů v jednom.

Klíčové vlastnosti

  • Tři adaptéry pro použití s různými bazény a systémy filtračních čerpadel. Kompatibilní se všemi čerpadly Bestway s průtokem 2006l/h (530 galonů/h) nebo vyšším.
  • Může být použito pro bazény do 4,57 m
  • Snadná montáž
  • Odnímatelné a opakovaně použitelné nástavce

Technické specifikace

  • Hmotnost: 1,31 Kg
  • Materiál: plast
  • Barva: bílá, modrá