Ezam.cz - kategorie VLASOVÁ HYGIENA s vyššími - časově omezenými - slevami až 70 % jen tento týden!

close Zavřít
  • -340 Kč
  • Vyprodáno

Chytré hodinky Hero Band 3 P22 - černá

Hero band
AM-SV-HBbla3

2 roky Rozbalené Rozbalené

Zboží spadá do kategorie A - ROZBALENÉ. Nové zboží, pouze v rozbaleném obalu. Záruka 24 měsíců.

Nemusí obsahovat český manuál.

450 Kč
S DPH
790 Kč Sleva 43%
Počet
Vyprodáno

Chytré hodinky Hero Band 3 P22 - černá

Stále více lidí se svěří inteligentním hodinkám . Moderní zařízení ve skutečnosti mají řadu neuvěřitelných funkcí a specifikací, s funkcemi, které nám mohou neuvěřitelně usnadnit život.

Skuteční osobní asistenti, na rozdíl od prvních chytrých hodinek, které se používaly pouze k prohlížení příchozích zpráv a procházení webu, se nyní věci změnily a také hodně. Zařízení na zápěstí nám umožňují měřit krevní tlak, sledovat spánek, připomínat nám důležité schůzky nebo data. Něco jako věc, asistent, který je vždy k dispozici, aby nám pomohl v každodenním šílenství, kterým je život. Níže je rozbalovací video inteligentních hodinek Hero Band III.

Ovládání hudby

Ovládání hudby na chytrých hodinkách můžete nastavit přehrávání/pauza na mobilním telefonu, předchozí / příští hudbu a hlasitost, abyste mohli jednoduše vychutnat hudbu.

Oznámení push

Po spojení s vaším smartphonem, nezmeškejte nic díky oznámení v reálném čase pro příchozí hovory, SMS zprávy, e-maily, kalendářní události, SNS (Telegramm, Facebook, Twitter, Instagram, WhatsApp atd.) a mnoho dalšího.

Stopky

Stopky vám pomohou zlepšit efektivitu sportu a zvládnout každodenní život. Můžete je použít jako časovač pro vaření nebo pro fitness cvičení.

Monitorování spánku

Automaticky rozpozná váš spánkový rytmus 24 hodin a analyzuje kvalitu vašeho spánku s hlubokým spánkem, lehkým usem a stálostí.

Ovládání fotoaparátu

Použijte tuto funkci pro selfie nebo pro lepší pózy fotografování. V aplikaci vyhledejte "kameru" a otevřete jej, jednoduše rychle otočte zápěstí nebo lehce klepněte na symbol kamery na obrazovku, abyste vytvořili fotku.

Technické specifikace:

  • Výrobce: Hero band
  • Model: P22
  • Napájení: baterie 1 Lithium Polymer
  • Rozměry produktu: ‎4.25 x 3.63 x 0.96 cm
  • Hmotnost: 3.9 gramů

Parametry

Záruka:
24 měsíců
Unpacked

Doporučené produkty z kategorie: