Záruka 24 měsíců i na rozbalené produkty!

NOVINKA - záruka 24 měsíců i na rozbalené produkty!

SUPER NOVINKA! Na produkty označené "Rozbalené" jsme prodloužili záruku na 24 měsíců stejně jako u nových produktů!
Chceme, aby vaše nákupy byly ještě bezstarostnější a výhodnější, a toto je naše nová cesta, jak toho dosáhnout.

Co to znamená pro vás?
Rozbalený produkt je skvělý způsob, jak ušetřit - a s naší prodlouženou zárukou budete mít dvojnásobný klid pro jeho další používání.
Pokud by se přece jen něco stalo, náš tým zákaznického servisu je zde, aby vám pomohl a vyřešil jakékoli problémy.

Prohlédněte si naši nabídku rozbalených produktů napříč kategoriemi e-shopu a vyberte si ten, který nejvíce vyhovuje vašim potřebám.
Výhoda prodloužené 24 měsíční záruky je automaticky aplikována na všechny tyto produkty.

KVALITA ZBOŽÍ - jaký je rozdíl mezi naším rozbaleným, servisovaným a použitým zbožím?

Všechny nabízené produkty jsou originální kusy od značkových výrobců - žádné nekvalitní kopie, padělky nebo makety v našem sortimentu nenajdete. Spolupracujeme pouze s autorizovanými distributory nebo přímo výrobci produktů!

-

Druhy zboží v e-shopu

A B

Nové

Rozbalené

Nové rozbalené a drobná vada

Vada na kráse

Servisované

Předváděcí
Z výstav a veletrhů

Zánovní
Použité

Nové zboží Rozbalené zboží Rozbalené zboží s drobnou vadou Vada na kráse Servisované a repasované zboží Zboží z výstav a předváděcích akcí Vráceno do 14 dnů
Nové zboží zabalené v originálním obalu. Záruka 24 Měsíců. Pouze rozbalené, nové zboží v rozbaleném, poškozeném nebo náhradním obalu. Záruka 24 měsíců! Nové zboží v rozbaleném, poškozeném nebo náhradním obalu. Pouze nepatrná, drobná oděrka. Technický stav 100%, testováno! Záruka 12 měsíců! Pouze kosmeticky poškozené, které nemá vliv na funkčnost. Technický stav 100%, testováno! U těchto produktů naleznete vždy reálné fotografie ze skladu. viz příklady foto. Zboží po odborném servisním zásahu, může nést drobné oděrky. viz. reálné fotografie ze skladu. Závady a nedostatky odstraněny, 100% funkčnost, testováno!. Záruka 12 měsíců. viz příklady foto. Produkty z předváděcích akcí, výstav. Může nést oděrky a stopy použití viz. reálné fotografie ze skladu. Technický stav 100%, testováno! Záruka 12 měsíců. viz příklady foto. Krátkodobě použité zboží, nese stopy použití viz. reálné fotografie ze skladu. Technický stav 100%, testováno! Záruka 12 měsíců. viz příklady foto.
rozbalenavada2f.jpg prodejna prodejna prodejna prodejna prodejna prodejna prodejna prodejna

Poznámka:
Případné nedostatky vypsány a vizuálně zdokumentovány v popisu produktu.
Pokud nemá originální obal od výrobce, bude nahrazeno náhradním obalem.
Minimální záruka na veškeré zboží je 12 měsíců!
Příklady zařazení zboží:

Kávovar - Z předváděcích akcí:

Jedná se o krátkodobě použité zboží, které nese stopy použití po testovací kávě. Kávovar před zařazením do skladu opětovně otestován, vyčištěn a zabalen do původního, originálního obalu.

 

Mobilní telefon - Servisovaný:

Nefunkční zařízení z důvodu špatné baterie projde odborným servisním střediskem, které závadu odstraní výměnou baterie. Následně je zboží podrobeno sérií zatěžkávacích testů, než bude zařazeno do prodeje.

 

Zubní kartáček - Rozbalený:

Nepoužitý kartáček v poškozené krabici. Provede se zkontrolování obsahu, z hygienických důvodů je vyřazena čistící hlavice a zboží se prodává jako nepoužité, nekompletní, v poškozeném obalu. K produktu jsou přiloženy reálné fotografie stavu zásilky včetně příslušenství.