Ezam.cz - TV, AUDIO, VIDEO s vyššími - časově omezenými - slevami až 79 %!

close Zavřít

Ezam.cz je flexibilní eshop specializující se na prodej nadskladových zásob, rozbalené, repasované, nebo krátkodobě použité elektroniky a spotřebního zboží.

Nejsme obyčejný E-SHOP!

Zaměřujeme se na prodej kvalitních a zároveň cenově dostupných produktů. Naše zboží prochází rukama odborníků z oblasti elektroniky. Veškeré námi nabízené zboží je pečlivě zkontrolováno, případně prověřeno servisním střediskem a následně provedena výstupní kontrola před prodejem. Proto Vám zaručujeme vysokou kvalitu a plnou funkčnost produktů.

Nabídku produktů neustále doplňujeme, pravidelně sledujeme konkurenci, a to jen proto, abychom Vám každý den mohli nabídnout nejatraktivnější ceny a zboží.

Na Ezam.cz si můžete vybrat ze širokého sortimentu zboží, jako jsou mobilní telefony, tablety, PC, TV, velká i malá bílá elektronika, auto příslušenství, zdravotnické a kosmetické pomůcky, vybavení pro bydlení i na zahradu, sport, samozřejmě nechybí kategorie pro děti a další elektro příslušenství kvalitních značek za bezkonkurenční ceny.

Nechcete platit za obal? U nás nemusíte!

Zboží je často v poškozeném nebo neoriginálním obalu, avšak stále stejně kvalitní a funkční! Je neuvěřitelné, kolik díky tomu můžete ušetřit! Přesvědčte se v našem e-shopu.

Rychlý a spolehlivý servis

Servisní služby jen dotváří vysokou úroveň našich služeb, kterými se snažíme dosáhnout Vaší maximální spokojenosti.